Ultra

Ime i prezime prvog trkačaIme i prezime drugog trkačaKlubDržava
1 Iztok Rojc Marko DudićPustolovec RajdSlovenia
2 Neven Korač Vedran SudarSKOLCroatia
3 Aljoša Parotat Ivan PenavićBK CiklusCroatia
4 Stefan Weidlich Eduard BrečevićSrk AlbaCroatia
5 Matej Špeh Boštjan ŠtiglicTSK LimaSlovenia
6 SANDA ŠARKO ANITA BISTRIČIĆTRITONCroatia
7 Lino Legac Mario KreševićCroatia
8 Jure Zmrzlikar Barbara JolićPustolovec RajdSlovenia
9 Jelena Stanic Igor DoricCroatia
10 Luka Filetin Ines KosOK KapelaCroatia
11 Denis Bajić Bernard PerkovićSRK AlbaCroatia
12 Igor Dorotić Ana RumihaPokret odmoraCroatia
13 Nuša Jeram Eneja OstermanOK AzimutSlovenia
14 Antonija Pavičić Ivan HabušBK CiklusGermany
15 Marco Colombo Francesco Lo BiancoNirvana Adventure TeamItaly
16 Boštjan Trpin Drejc DakskoblerSlovenia
17 Aleksandar Kilibarda Sandro LjubičićDRK ŠijanskaCroatia
18 Rafko Atelšek Dušan PetrovičOK POLARISSlovenia
19 Tomaz Cankar Klemen UdovičPustolovec RAJDSlovenia
20 Paula Hrvoje VlašićAK SLJEMECroatia
21 Davorin Šindler Andraž HribarOrientacijski klub BrežiceSlovenia
22 Primož Verbič Franci SokličSlovenia
23 Gregor Zupan Vasja JerčičSlovenia
24 Dalibor Babić Mauricio KrižmanićTK Albona ExtremeCroatia
25 Rok Zupančič Boštjan PohlenSlovenia
26 Dražen Gadžić Antonio ChiavalonAfghanistan


Light

Ime i prezime prvog trkačaIme i prezime drugog trkačaKlubDržava
1 Maximilian Korotaj Matija LisecCroatia
2 Marina Cetina Matteo DeakCroatia
3 Nataša Mlakar Peter TušarSlovenia
4 Raul Vozila Sonela ŠegonCroatia
5 Mirjana Berač Elvis SalamonOlimpik UmagCroatia
6 Toni Zović Filip FerenčićCroatia
7 Sandi Bažon Ivan KišićCroatia
8 Aleš Rink Barbara RinkPustolovec RajdSlovenia
9 Tedi Prodan Niki MorankićSRD UzbrdicaCroatia
10 Dragan Drobac Igor PrenzCroatia
11 Petar Zaninić Vedran VitasovićIND.Croatia
12 Mojca Foški Valter FoškiOK POLARISSlovenia
13 Jaka Kirn Jernej ZdešarSlovenia
14 Kristina Ljevar Vanja VukičevićSrk AlbaCroatia
15 Denis Mirković Dragan KlapčićSRK PulsCroatia
16 Sandi Milohanić Nikola RadićIndividualacCroatia
17 Danijel Moretti Damir DelićSRK PULSBosnia_and_Herzegovina
18 Goran Krstić Ivica ŠuranTrickeriCroatia
19 Ervin Radulović Darko PrivratDRk ŠijanskaBangladesh
20 Kristina Puniš Dragan MišanCroatia
21 Ilija Miloš Luka MilošVk AdriacoCroatia
22 Blaz Urbanija Miha UrbanijaAmfibijaSlovenia
23 Radivoj Mačešić- Biscuoli Ljubomir JurišićCroatia
24 Mady DavidAK SljemeCroatia
25 Borko Zugan Luka ŠpanjolSrk RikaCroatia
26 Darko Kajfeš Robert FlegarDrk ŠijanskaCroatia


Sunny

Ime i prezimeKlubDržava
1 Radulović ErvinNacho Vidal fan clubCroatia
2 James PhoroEvolution ThailandLithuania
3 Peršić MonikaTK Albona ExtremeCroatia
4 Robi PeršićTK Albona ExtremeCroatia
5 Nina KarlićISTRunCroatia
6 Jasmin SigetiIndCroatia
7 Nina KarlićISTRunCroatia
8 Barbara JolićPustolovec RajdSlovenia
9 Vedran BuždonN&NCroatia
10 Jure ZmrzlikarPustolovec RajdSlovenia
11 Goran PoropatApostoliCroatia
12 Nina BrečevićCroatia
13 Bojan CerićCroatia
14 Luka Kučerka/Croatia
15 Ivan IvančićCroatia
16 Denis BrozićOlimpikCroatia
17 Barbara KešmerDsr Run& FunCroatia
18 Paolo HrvatinCroatia
19 Simon StrnadAldo Moro PaluzzaSlovenia
20 Damir PopovićISTRunCroatia
21 Igor FabrisDRK ŠijanskaCroatia
22 Luka MarcanIndCroatia
23 Dijana Volkmer KrajinaCroatia
24 Irena SmojverAk Sljeme & Canicross CroatiaCroatia
25 Biljana Licul ZgrablićCroatia
26 Ivana BelobrajićCroatia
27 Pančelat MatejaSRK Running FoxCroatia
28 Irena LjutićINDCroatia
29 Jerman MaksimSRK RunningFoxCroatia
30 Erika ZgrablicCroatia
31 Sandi SoroticIndCroatia
32 Tedi BrčićCroatia
33 Petra RimanićCroatia
34 Nebojša NikolićTK PulaCroatia
35 Lara UjčićCroatia
36 Ujčić ŽeljkoCroatia
37 Katarina DorkićCroatia
38 Matija LisecSRK Running FoxCroatia
39 Diklić IvanSrk Running FoxCroatia
40 Marjan ĐuraškovićCroatia
41 Bojan CericNAS DVACroatia
42 Marko GržetićCroatia
43 Marko VelčićCroatia
44 Ivana Jergović ŠindlerAK SljemeCroatia
45 Petra Pereša-PoljakindCroatia


Fun&run

Ime i prezimeKlubDržava
1 Nadia Štifanić DobrilovićAK MAXIMVSCroatia
2 Jasmina KoštaCroatia
3 Sandra MuškovićCroatia
4 Matea CrljenicaDSR Run&FunCroatia
5 Entoni ŠirolSRK AlbaCroatia
6 Majda MiletaCroatia
7 Mladen KerinTk Tar-VabrigaCroatia
8 Petretti MarinaSRK Running FoxCroatia
9 Škrinjar DariaSRK Running FoxCroatia
10 Neda VoštenRUN AND FUN PULACroatia
11 Blagonić TanjaISTRunCroatia
12 Nada ZubićSRK Running FoxCroatia
13 Santina Savić-SeifertISTRunCroatia
14 Sošić Kasapović SilviaISTRunCroatia
15 Kasapović MirjamCroatia
16 Marko HorvatTk Tar VabrigaCroatia
17 Ana BenčićISTRunCroatia
18 Sandra ErmanIstRunCroatia
19 Martino GrbaCroatia
20 Maria PaulićCroatia
21 Katerina BartoliSRK "RUNNING FOX"Croatia
22 Katarina Dorkić DorkićCroatia
23 Ferletta AdrianaIndCroatia
24 Olwyn TrifunacSRK Running foxCroatia
25 Bojan Cerić NAS DVACroatia


Family Orienteering

Ime i prezime djetataIme i prezime roditeljaKlubDržava
1 Anton Kresina Iva Kresina Karačić Croatia
2 Tita Eda Peršić Monika PeršićTK Albona ExtremeCroatia
3 Mika Peršić Robi PeršićTK Albona ExtremeCroatia
4 Emili Anic Bilic Felina AnicindCroatia
5 Simon i Karlo Ljubičić Sandro LjubičićDRK ŠijanskaCroatia
6 Vita Ljubičić Ivana Koroman LjubičićCroatia
7 Tina Ulčakar Mojca UlčakarSlovenia
8 Aleks Ulčakar Andrej UlčakarSlovenia
9 Paulo Križmanić Mauricio Križmanić SD TrickeriCroatia
10 Sandro Križmanić Sanela Križmanić SD TrickeriCroatia
11 Alex Horvat Marko HorvatTk Tar VabrigaCroatia
12 Lukas Horvat Nataša Radolović HorvatTk Tar VabrigaCroatia
13 Elena Vojniković Andrea VojnikovićCroatia
14 Marko Kilibarda Sandra KilibardaCroatia
 

Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad web stranice, dok nam drugi pomažu u poboljšanju stranice i korisničkog iskustva. Odluka o tome želite li dopustiti kolačiće ili ne je na Vama. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcionalnosti web stranice.