Rezultati utrke

Rezultati funrun

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1211Flavio MichelonNirvana RajdItaly01:00:33
2217Irene PozzebonNirvana RaidItaly01:02:10
3202Denis BabićVK Adriaco PorečCroatia01:20:25
4209Kosjenka MikulčićVK Adriaco PorečCroatia01:20:25
5212Maja DordevicCroatia01:26:46
6213Maksimilian KorotajCroatia01:26:46
7208Ivan PauletićDSR Run & FunCroatia01:36:31
8220Roberto BačičCroatia01:36:32
9204Federica NegriCroatia01:43:46
10222Vedran ČopindCroatia01:52:35
11205Grga ŠtimacindCroatia01:52:43
12200Anže KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia01:52:51
13201Brina KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia01:55:13
14221Tilen ZupanOK KomendaSlovenia01:56:04
15207Irena Hacin KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia01:56:45
16218Romana ZupanOK KomendaSlovenia01:56:45
17203Dijana RabarSDTrickeriCroatiaDNF
18206igrana paljarCroatiaDNF
19229Ivan LadavacVK ADRIACO POREČCroatiaDNF
20210Kristijan DujmovićCroatiaDNF
21214Matea SelimovićCroatiaDNF
22215Neike KellerCroatiaDNF
23216Nina PahovićVK ADRIACOCroatiaDNF
24228Petra IšićCroatiaDNF
25219Sara OvukaCroatiaDNF
26227Tamara SelimovićCroatiaDNF
27223Vesna Janko RadovanCroatiaDNF
28224Željko PaljarCroatiaDNF

Rezultati funrun - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1211Flavio MichelonNirvana RajdItaly01:00:33
2202Denis BabićVK Adriaco PorečCroatia01:20:25
3213Maksimilian KorotajCroatia01:26:46
4208Ivan PauletićDSR Run & FunCroatia01:36:31
5220Roberto BačičCroatia01:36:32
6222Vedran ČopindCroatia01:52:35
7205Grga ŠtimacindCroatia01:52:43
8200Anže KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia01:52:51
9221Tilen ZupanOK KomendaSlovenia01:56:04

Rezultati funrun - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1217Irene PozzebonNirvana RaidItaly01:02:10
2209Kosjenka MikulčićVK Adriaco PorečCroatia01:20:25
3212Maja DordevicCroatia01:26:46
4204Federica NegriCroatia01:43:46
5201Brina KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia01:55:13
6207Irena Hacin KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia01:56:45
7218Romana ZupanOK KomendaSlovenia01:56:45

Rezultati challenger

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1154Mario RuggieroNirvana RaidItaly02:23:09
2129Emiliano CoronaGS PavioneItaly02:23:10
3104Andrea VillaNirvana VerdeItaly02:23:11
4144Jure ZmrzlikarPustolovec RajdSlovenia02:28:27
5107Barbara JoličPustolovec RajdSlovenia02:50:50
6110Blaž KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia02:50:50
7130Gregor ZupanOrientacijski klub KomendaSlovenia02:50:50
8112Borko ZuganSrk RikaCroatia03:01:39
9105Andrej VadljaSrk AlbaCroatia03:02:09
10150Luka MorelatoVK Adriaco PorečCroatia03:05:22
11125Denis KrizmanicSRK AlbaCroatia03:05:27
12118Damir DelićCroatia03:09:11
13120Darko KajfešCroatia03:09:25
14133Igor FabrisCroatia03:09:25
15151Marco PonteriNirvana RaidItaly03:19:27
16155Martin ZidarićSRK Rika / Nu3sportCroatia03:21:15
17113Branko TomisicSRK SutivanacDjibouti03:21:16
18165Raul VozilaK. I. D. S.Croatia03:27:24
19117Damir GrižančićekserkaCroatia03:34:38
20106Josip PavlinSRK PulsCroatia03:35:20
21142Jakov ŠuranIND4LIFECroatia03:35:20
22152Marijan PaulišićCroatia03:36:33
23157Max CusiniNirvana VerdeItaly03:41:21
24192Alessandro CrottiFree AnimalsItaly03:49:20
25127Dragan KlapčićCroatia03:49:43
26191Danilo ClivioFree AnimalsItaly03:59:01
27169Rolando RavnakŠD MaksimSlovenia04:05:13
28178Tamara RavnakŠD MaksimSlovenia04:05:13
29116Damir BonacaIndCroatia04:06:57
30182Vanja ModrušanIndCroatia04:06:57
31185Vedran VitasovićBk AxaCroatia04:07:13
32174Danijel Deković04:07:13
33114Dalibor BastijančićBK AXACroatia04:07:31
34108Barbara RudanCroatia04:22:16
35132Igor RudanCroatia04:22:16
36163Nives MarinackibnrCroatia04:22:16
37166Robert MarinackibnrCroatia04:22:16
38184Vedran MohorovičićPower teamCroatia04:27:56
39131Igor PrenzDSR Run and FunCroatia04:41:24
40148Kristina LjevarCroatia04:41:24
41141Ivana BelobrajićCroatia04:43:24
42173SANJA BRENKOCroatia04:43:24
43153Marin MatejčićSD TrickeriCroatia04:44:16
44172Sandra MartinovićBosonogo društvo za sportsku uCroatia04:44:16
45126Dragan BrečevićCroatia04:46:32
46140Ivan LončarSD TrickeriCroatia04:46:39
47156Bratislav PrelacCroatia05:01:14
48147Kristian RužićPD SKITACICroatia05:01:14
49160Nataša Rogić JukopilaSRK AlbaCroatia05:01:14
50167Robert DundaraSRK AlbaCroatia05:01:14
51122David MatkovićUdruga FotovunCroatia05:05:53
52101Ana BačićDSR "Run&Fun" / PD Glas IstreCroatia05:30:59
53161Nina GrabrovicIndCroatia05:31:07
54134Igor CvekIndCroatia05:32:21
55181Vanja FestićDSR "Run&Fun" / PD Glas IstreCroatia05:32:46
56124Dejan BuićDSR "Run&Fun"Croatia05:38:23
57188Žuža GotesmanDSRRun&FunCroatia05:38:23
58162Nino BelacCroatia05:51:43
59102ANA TOMAZINCroatia05:51:46
60158Mladen ŽivčićSuper nonićiSlovenia05:51:46
61170Ronald JurcanShepavciCroatia05:52:09
62179Tea RakarShepavciCroatia05:52:09
63123Dean GalovicSRK Alba, pd.knezgradCroatia05:52:50
64143Jelena RosandićSuper nonićiCroatia05:53:05
65100Alena TatarevićVeslacki klub MedulinCroatiaDNF
66103Ana ŠarčevićTK Semper Magis/Pico del TeideCroatiaDNF
67109Bernard PerkovićRun&FunCroatiaDNF
68115Damir BlaškovićDSR Run&FunCroatiaDNF
69119Damir DobrovićCroatiaDNF
70121David IvaninićCroatiaDNF
71128Elvis PincinCroatiaDNF
72135Igor ČopindCroatiaDNF
73137Iva FlahDsr Run&FunCroatiaDNF
74139Ivan MilovanTK Semper Magis/Pico del TeideCroatiaDNF
75145Karolina PopovskiCroatiaDNF
76146Klaudio BarkovićCroatiaDNF
77149Lara Jurčić-MatoševićRun & FunCroatiaDNF
78111Mateo PrelacCroatiaDNF
79159Natali PilatCroatiaDNF
80164Paolo BonasCroatiaDNF
81171Ronald LadavacCroatiaDNF
82300Siniša PamićCroatiaDNF
83175Siniša Ramić3TrekeraCroatiaDNF
84176Sonela ŠegonCroatiaDNF
85177Sunčica HermanssonCroatiaDNF
86180Valentino FlegoInd.CroatiaDNF
87183Vanja VukičevićSrk PulsCroatiaDNF
88186Vesna VareškoDSR Run &FunCroatiaDNF
89187Viliam GašpariniCroatiaDNF
90189Mirjana BeračCroatiaDNF
91193Ines KosCroatiaDNF
92194Luka FiletinCroatiaDNF

Rezultati challenger - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1154Mario RuggieroNirvana RaidItaly02:23:09
2129Emiliano CoronaGS PavioneItaly02:23:10
3104Andrea VillaNirvana VerdeItaly02:23:11
4144Jure ZmrzlikarPustolovec RajdSlovenia02:28:27
5110Blaž KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia02:50:50
6130Gregor ZupanOrientacijski klub KomendaSlovenia02:50:50
7112Borko ZuganSrk RikaCroatia03:01:39
8105Andrej VadljaSrk AlbaCroatia03:02:09
9150Luka MorelatoVK Adriaco PorečCroatia03:05:22
10125Denis KrizmanicSRK AlbaCroatia03:05:27
11118Damir DelićCroatia03:09:11
12120Darko KajfešCroatia03:09:25
13133Igor FabrisCroatia03:09:25
14151Marco PonteriNirvana RaidItaly03:19:27
15155Martin ZidarićSRK Rika / Nu3sportCroatia03:21:15
16113Branko TomisicSRK SutivanacDjibouti03:21:16
17165Raul VozilaK. I. D. S.Croatia03:27:24
18117Damir GrižančićekserkaCroatia03:34:38
19106Josip PavlinSRK PulsCroatia03:35:20
20142Jakov ŠuranIND4LIFECroatia03:35:20
21152Marijan PaulišićCroatia03:36:33
22157Max CusiniNirvana VerdeItaly03:41:21
23192Alessandro CrottiFree AnimalsItaly03:49:20
24127Dragan KlapčićCroatia03:49:43
25191Danilo ClivioFree AnimalsItaly03:59:01
26169Rolando RavnakŠD MaksimSlovenia04:05:13
27116Damir BonacaIndCroatia04:06:57
28185Vedran VitasovićBk AxaCroatia04:07:13
29174Danijel Deković04:07:13
30114Dalibor BastijančićBK AXACroatia04:07:31
31132Igor RudanCroatia04:22:16
32166Robert MarinackibnrCroatia04:22:16
33184Vedran MohorovičićPower teamCroatia04:27:56
34131Igor PrenzDSR Run and FunCroatia04:41:24
35153Marin MatejčićSD TrickeriCroatia04:44:16
36126Dragan BrečevićCroatia04:46:32
37140Ivan LončarSD TrickeriCroatia04:46:39
38156Bratislav PrelacCroatia05:01:14
39147Kristian RužićPD SKITACICroatia05:01:14
40167Robert DundaraSRK AlbaCroatia05:01:14
41122David MatkovićUdruga FotovunCroatia05:05:53
42134Igor CvekIndCroatia05:32:21
43181Vanja FestićDSR "Run&Fun" / PD Glas IstreCroatia05:32:46
44124Dejan BuićDSR "Run&Fun"Croatia05:38:23
45162Nino BelacCroatia05:51:43
46158Mladen ŽivčićSuper nonićiSlovenia05:51:46
47170Ronald JurcanShepavciCroatia05:52:09
48123Dean GalovicSRK Alba, pd.knezgradCroatia05:52:50

Rezultati challenger - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1107Barbara JoličPustolovec RajdSlovenia02:50:50
2178Tamara RavnakŠD MaksimSlovenia04:05:13
3182Vanja ModrušanIndCroatia04:06:57
4108Barbara RudanCroatia04:22:16
5163Nives MarinackibnrCroatia04:22:16
6148Kristina LjevarCroatia04:41:24
7141Ivana BelobrajićCroatia04:43:24
8173SANJA BRENKOCroatia04:43:24
9172Sandra MartinovićBosonogo društvo za sportsku uCroatia04:44:16
10160Nataša Rogić JukopilaSRK AlbaCroatia05:01:14
11101Ana BačićDSR "Run&Fun" / PD Glas IstreCroatia05:30:59
12161Nina GrabrovicIndCroatia05:31:07
13188Žuža GotesmanDSRRun&FunCroatia05:38:23
14102ANA TOMAZINCroatia05:51:46
15179Tea RakarShepavciCroatia05:52:09
16143Jelena RosandićSuper nonićiCroatia05:53:05

Rezultati light

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultatPrimjedba
140Gregor ZupanOrientacijski klub KomendaBlaž KölnerOrientacijski klub KomendaOrientacijski klub Komenda 1Slovenia04:09:32
223Ervin RadulovićNacho VidalDamir DelićDegravisiKISELO MLEKOCroatia04:31:21
333SIMON KRAMPAČKLEMEN KOTNIKKK TEAMSlovenia04:54:40
443Peter TušarOK AzimutNataša MlakarOK AzimutPingvinaSlovenia04:56:39
556PAOLO ZGRABLIĆDINO VODOPIJATIM NEOCroatia05:00:19
630ELVIS KALČIĆsdrj pustolovciMARIJA KALČIĆsdrj pustolovciDD UVIJEK S NAMABurma05:01:08
726Kristina LjevarSrk AlbaVanja VukičevićSrk PulsAljbaPljusCroatia05:03:51
847Janez KorošecPustolovec RajdAleš veseličPustolovec RajdPustolovec Rajd RockSlovenia05:05:03
953Sandi BažonIvan KišićSuper parCroatia05:06:40
1050Jan Ažbe GabrovšekDavid OblakSeljakaSlovenia05:07:30
1142Teo ProdanSRD UzbrdicaRomano ŠćulacSRD UzbrdicaPinguentosiCroatia05:08:36
1248Maj SokličPustolovec RAJDFranci SokličPustolovec RAJDPustolovec RAJD Soko teamSlovenia05:09:22
1338Ivan BabićAlan AlagićMungosiCroatia05:10:29
1431Goran MilohanićGoran MilohanićElitaCroatia05:11:20
1546Aleš RinkPustolovecRajdBarbara RinkPustolovecRajdPustolovec Rajd BASlovenia05:11:49
1651Filip FerenčićToni ZovićSpori tovariCroatia05:22:30
1754Robert MiletićKatarina IvićTeam BanjCroatia05:22:36
1839Sandi MašinovićSRK PulsNebojša MickovSRK PulsNenad Ljubičić je najzgodniji muškarac na svijetuCroatia05:27:06
1959Borko ZuganSrk RikaJana ZuganSrk RikaZgubjeni ZuganiCroatia05:27:45
2041Luka FiletinOK KapelaInes KosOK KapelaPelin PowerCroatia05:32:26
2158MARCO BRANDOLESEA.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICALBERTO ALBARELLOA.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZAVENETO TRIATHLON TEAM 3Italy05:39:35
2229Ivica ŠuranChristian SantalezaCSICroatia05:41:15
2337Sandro LjubičićAleksandar KilibardaMr. MiyagiCroatia05:42:39
2445Ana SandrićDenis MirkovićSRK PulsPuls mix teamCroatia06:03:02
2535Marijo ČičakIvan MasnjakLimBaywatch Ep2Croatia06:18:02
2628Mark AgovičŠTD LENUH.siGašperŠTD LENUH.siCouch PotatoesSlovenia06:51:09
2749Vedran DakićSRK RikaTamara ZebaNu3sportRika/Nu3sportCroatia06:51:20
2836Išić PetraDSR Run and FunIgor PrenzDSR Run and FunLjUBCroatia07:03:53
2925Ana JurcanKristina Puniš2 4 FUNCroatia07:05:22
3057ALBERTINO PARNIGOTTOA.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICFRANCESCA GUARATOA.S.D. ARCES O.K.VENETO TRIATHLON TEAM 2Italy07:18:58
3134Ana ČikošMatija SambolLimBaywatch Ep1Croatia07:29:45
3227Zvonimira MilevčićAK SljemeTajana ŠpoljarecZagreba?ka treking školaBlatne ribiceCroatia07:30:15
3352Sunčica HermanssonKarolina PopovskiSuncolinaCroatia07:57:01Fali 1 cpa
3424Blaz GrgicBlaz Alic/SloveniaDNF
3532Jaka KirnJ&JJernej ZdešarJ&JJ&JSloveniaDNF
3644Danijel MorettiSrk PulsKristijan DragobratovićSrk PulsPuls MextenderCroatiaDNF
3755Sanja AntolčićGoran OsojničkiTim CocoCroatiaDNF

Rezultati light - mix/žene

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultatPrimjedba
143Peter TušarOK AzimutNataša MlakarOK AzimutPingvinaSlovenia04:56:39
230ELVIS KALČIĆsdrj pustolovciMARIJA KALČIĆsdrj pustolovciDD UVIJEK S NAMABurma05:01:08
326Kristina LjevarSrk AlbaVanja VukičevićSrk PulsAljbaPljusCroatia05:03:51
446Aleš RinkPustolovecRajdBarbara RinkPustolovecRajdPustolovec Rajd BASlovenia05:11:49
554Robert MiletićKatarina IvićTeam BanjCroatia05:22:36
659Borko ZuganSrk RikaJana ZuganSrk RikaZgubjeni ZuganiCroatia05:27:45
741Luka FiletinOK KapelaInes KosOK KapelaPelin PowerCroatia05:32:26
845Ana SandrićDenis MirkovićSRK PulsPuls mix teamCroatia06:03:02
949Vedran DakićSRK RikaTamara ZebaNu3sportRika/Nu3sportCroatia06:51:20
1036Išić PetraDSR Run and FunIgor PrenzDSR Run and FunLjUBCroatia07:03:53
1125Ana JurcanKristina Puniš2 4 FUNCroatia07:05:22
1257ALBERTINO PARNIGOTTOA.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICFRANCESCA GUARATOA.S.D. ARCES O.K.VENETO TRIATHLON TEAM 2Italy07:18:58
1334Ana ČikošMatija SambolLimBaywatch Ep1Croatia07:29:45
1427Zvonimira MilevčićAK SljemeTajana ŠpoljarecZagreba?ka treking školaBlatne ribiceCroatia07:30:15
1552Sunčica HermanssonKarolina PopovskiSuncolinaCroatia07:57:01Fali 1 cpa

Rezultati ultra

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultatPrimjedba
112Emiliano CoronaGS PavioneAndrea VillaNIrvana VerdeNirvana Raid Racing Team - La SportivaItaly06:41:59
27Barbara JoličPustolovec RajdJure ZmrzlikarPustolovec RajdPustolovec Rajd JBSlovenia07:09:00
318Igor DorotićSRK AlbaAna RumihaPokret odmoraPokret odmoraCroatia07:13:50
415Marco PonteriNirvana VerdeAlessio ManfrinMisquilenses orienteeringFree mindItaly07:14:15
516Tomaž CankarPustolovec RAJDKlemen UdovičIntersportIntersport Pustolovec RAJDSlovenia07:17:03
622Paolo VrdoljakOutdoors peopleDavorin ŠindlerOutdoors Outdoors peopleCroatia07:31:50
75Marko DudićOK Slovenj GradecMitja KelemenPustolovec RajdOK Slovenj GradecSlovenia07:32:24
817Marco ColomboNirvana VerdeFlavio MichelonNirvana VerdeNirvana RaidItaly07:38:50
913Irene PozzebonNirvana RaidMario RuggieroNirvana RaidNirvana RaidItaly07:45:04
106Primož VerbičŠD KettlebellsBlaž UrbanijaŠD AmfibijaŠD Kettlebells AmfibijaSlovenia08:15:52
118Andrej BergantRok ZupančičSigurvegararSlovenia08:15:52
129Rafko AtelšekPustolovec RajdDušan PetrovičOrientacijski klub PolarisPolaris Pustolovec RajdSlovenia08:22:01
1321Ivan PenavicAljoša ParotatNemam idejaCroatia08:24:26
1419Alessandro CrottiFree AnimalsDanilo ClivioFree AnimalsLa Mucca e Il CanguroItaly09:05:44
1510Valter FoškiOK PolarisMojca FoškiOK PolarisPolaris MVSlovenia09:34:08
1620Kristijan ZrinićAdrenalina PulaRozana VeselicaHalf ARC teamCroatia09:52:43
173Ivan GvericOK KapelaVedran BerkovicBK Ciklus[Gv|B]eroCroatia10:04:59
184Hrvoje MislovićIvan LovrićJbga ne znam, imaš kakav prijedlogCroatia10:05:29
1914Andrea MasieroT41 Marostica TriathlonRoberta PeronCylaser Triathlon SchioVENETO TRIATHLON TEAM 1Italy10:07:11
202ALAN BUHINBk CiklusRENATA BATURBK CIKLUSCIKLUSANTICroatia11:21:10
2111ŽIga ZaplotnikNaviterra.siBarbara NovakNaviterra.siNas dvojeSlovenia09:59:59Fali 5 cpa
221Max CusiniFederica NegriNirvana Raid Gli SconosciutiItalyDNF

Rezultati ultra - mix/žene

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultatPrimjedba
17Barbara JoličPustolovec RajdJure ZmrzlikarPustolovec RajdPustolovec Rajd JBSlovenia07:09:00
218Igor DorotićSRK AlbaAna RumihaPokret odmoraPokret odmoraCroatia07:13:50
322Paolo VrdoljakOutdoors peopleDavorin ŠindlerOutdoors Outdoors peopleCroatia07:31:50
413Irene PozzebonNirvana RaidMario RuggieroNirvana RaidNirvana RaidItaly07:45:04
510Valter FoškiOK PolarisMojca FoškiOK PolarisPolaris MVSlovenia09:34:08
620Kristijan ZrinićAdrenalina PulaRozana VeselicaHalf ARC teamCroatia09:52:43
711ŽIga ZaplotnikNaviterra.siBarbara NovakNaviterra.siNas dvojeSlovenia09:59:59Fali 5 cpa
814Andrea MasieroT41 Marostica TriathlonRoberta PeronCylaser Triathlon SchioVENETO TRIATHLON TEAM 1Italy10:07:11
92ALAN BUHINBk CiklusRENATA BATURBK CIKLUSCIKLUSANTICroatia11:21:10

Rezultati obiteljska

1.Luka, David i Marjan Košeto - AK MAXIMUS