Rezultati utrke

Rezultati funrun

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1227Sonja SkenderCroatiaDNF
2200Andreja BogatajSportKaSloveniaDNF
3201Mark BogatajBAGHEERA SLOVENIJASloveniaDNF
4202Gianni Miglioranza MiglioranzaRunning bearSloveniaDNF
5203Sabina Miglioranza MiglioranzaRunning bearSloveniaDNF
6204Ian RyšlavyCroatiaDNF
7205Roberto CafollaRovinj subCroatiaDNF
8206Anna DruzetaCroatiaDNF
9207TANJA FABRISDSR RUN AND FUN PULACroatiaDNF
10208Marina HunskiSloveniaDNF
11209Malinsky IreneLG St. Paul/AustriaAustriaDNF
12210Dolores KajfešTK PulaCroatiaDNF
13211Jasmina KoštaCroatiaDNF
14212Cristina MarangonCroatiaDNF
15213SANDRA MUŠKOVIĆAK MAXIMVS POREČCroatiaDNF
16214Marko VelčićCroatiaDNF
17215Mario VelčićSpkRiRockCroatiaDNF
18216Malinsky WalterLG St. Paul/AustriaAustriaDNF
19217Christian WippelAustriaDNF
20218Kristina KarlovićCroatiaDNF
21219Sanja RabarCroatiaDNF
22220Daniela BiffisLiger teamItalyDNF
23221Ksenija DugićAK SljemeCroatiaDNF
24222Marjan KošetoAk Maximvs PorečCroatiaDNF
25223Sandra KošetoAk Maximvs PorečCroatiaDNF
26224Miroslav MatišićIndividualCroatiaDNF
27225Lino MianiCroatiaDNF
28226Emanuela Fattor VeličkovićCroatiaDNF
29228Jelena Bekavac KrčadinacAK SljemeCroatiaDNF

Rezultati funrun - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat

Rezultati funrun - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat

Rezultati challenger

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
11Tajda BogatajSloveniaDNF
22Ivan KernjusTk Albona ExtremeCroatiaDNF
33Samo KnafeljSalomonSloveniaDNF
44Bogdana KrašovecSloveniaDNF
55Mauricio KrizmanicSd Trickeri Albona ExtremeCroatiaDNF
66Marijan PaulišićCroatiaDNF
77Jasmin SigetiCroatiaDNF
88Simon StrnadŠd NanosSloveniaDNF
99Urška ŠipecSloveniaDNF
1010Valentina ŠipecSloveniaDNF
1111Igor VargainbCroatiaDNF
1212Željko DugićAK SljemeCroatiaDNF
1313MICHELA BIACCAASD EVINRUDE MUGGIAItalyDNF
1414Ivana BelobrajićCroatiaDNF
1515Esma BenazićAK MedulinCroatiaDNF
1616DAMJAN BOBEKSloveniaDNF
1717Denis BrozićOlimpikCroatiaDNF
1818Mladenka BuićDsr Run & FunCroatiaDNF
1919Edin ČovićGT Elitni RekreativciCroatiaDNF
2020Dražen ĆurićCroatiaDNF
2121Lara DeklićOlimpik Umag Running TeamCroatiaDNF
2222Ivan DiklićKaštelirCroatiaDNF
2323Dino DorčićCresCroatiaDNF
2424Dubravka DružetaNu3sportCroatiaDNF
2525Maja ĐorđevićAK SljemeCroatiaDNF
2626Igor Fabris3Trekera Šijanska/KamenolomCroatiaDNF
2727Mišel FaragunaCroatiaDNF
2828Robert FlegarFire TeamCroatiaDNF
2929Denis FonovicIndCroatiaDNF
3030Simona GlavanJoga sobaSloveniaDNF
3131Marko GržetićCroatiaDNF
3232Kristina Horvatić-CroatiaDNF
3333Marko IkicaPrebiti brekyCroatiaDNF
3434Darko KajfešŠijanskaCroatiaDNF
3535Marina KatićSloveniaDNF
3636DNF
3737Klemen KladnikSloveniaDNF
3838Inot KlemenčičDsr Run & FunCroatiaDNF
3939Alen KocijančićAK SljemeCroatiaDNF
4040Luka KolarićDSR "Maraton-Uljanik" PulaCroatiaDNF
4141Simon KorošecSloveniaDNF
4242Robert KosTK MatuljiCroatiaDNF
4343Zoran KovačićŽumberak trailCroatiaDNF
4444Elvis KrajcarCroatiaDNF
4545Semir LaticCroatiaDNF
4646Renato LoviščekMio SloveniaSloveniaDNF
4747Patrik LukeziCroatiaDNF
4848Blaž LupšeSloveniaDNF
4949Irena LjutićINDCroatiaDNF
5050Sandi MilohanićTK ALBONA EXTREMECroatiaDNF
5151VALENTINO MODRUŠANCroatiaDNF
5252Dean NovoselOlimpik UmagCroatiaDNF
5353Andrej OgrajenšekJustRunSloveniaDNF
5454Josip PavlinAbacus/SRK PulsCroatiaDNF
5555Petra Pereša-PoljakINDCroatiaDNF
5656Dražen PerićOlimpik UmagCroatiaDNF
5757Bernard PerkovićCroatiaDNF
5858Boštjan Pintarbez klubaSloveniaDNF
5959Dejan PleterskiAAK TrčkalicaSloveniaDNF
6060Jure PograjcSloveniaDNF
6161Alenka PopicSloveniaDNF
6262Damir PopovićGT elitni pulski rekreativciCroatiaDNF
6363Elke PruttiSU TRI STYRIAAustriaDNF
6464Željko RadovanovićOlimpik UmagCroatiaDNF
6565Andrea RadovićINDCroatiaDNF
6666Vanja RampiniDvi škrapeCroatiaDNF
6767Stanko RazbojnikovEppur si muoveCroatiaDNF
6868Ivan SlukanSPK Onsight PulaCroatiaDNF
6969Nataša ŠauperlSloveniaDNF
7070Luka ŠkropetaOlimpik UmagCroatiaDNF
7171Ines ŠkuncaDvi škrapeCroatiaDNF
7272Luka ŠpanjolSport BoxCroatiaDNF
7373Roberto ŠpelićOlimpik UmagCroatiaDNF
7474Erni ŠterleOlimpikCroatiaDNF
7575Siniša ŠtifanićCroatiaDNF
7676Ana TomazinOlimpik UmagCroatiaDNF
7777Marko TotCroatiaDNF
7878Eva UrbancMi2SloveniaDNF
7979Vedran VitasovićBk AXACroatiaDNF
8080Jasmina VojnikovićIndCroatiaDNF
8181Dijana Volkmer KrajinaINDCroatiaDNF
8282Vanja VukičevićSRK PulsCroatiaDNF
8383Dejan VukotićMi2SloveniaDNF
8484Birgit Wippel-SteinerAustriaDNF
8585Zvonko BarbićCroatiaDNF
8686Dennis SuttilG.S.D.S. CAMPOLIONGO TAPOGLIANItalyDNF
8787Giacomo SchiavonFincantieri WartsilaItalyDNF
8888Vedran ValeIndCroatiaDNF
8989Nermin DudakovićMaraton UljanikCroatiaDNF
9090Ketrin VelićCroatiaDNF
9191Kristijan MartinčićCroatiaDNF
9292Vedran KovačićOlimpik UmagCroatiaDNF
9393Vedran KrčadinacAK SljemeCroatiaDNF
9494Ines JozićUltramaraton klub MazatorCroatiaDNF
9595Goran HekHrvatskaDNF
9696Paolo ZgrablićHrvatskaDNF

Rezultati challenger - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat

Rezultati challenger - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat

Rezultati light

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultatPrimjedba

Rezultati light - mix/žene

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultatPrimjedba

Rezultati ultra

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultatPrimjedba
1344Alfred ŠirolCroatiaDNF
2300Tajda BogatajSloveniaDNF
3301Ivan KernjusTk Albona ExtremeCroatiaDNF
4302Samo KnafeljSalomonSloveniaDNF
5303Bogdana KrašovecSloveniaDNF
6304Mauricio KrizmanicSd Trickeri Albona ExtremeCroatiaDNF
7305Marijan PaulišićCroatiaDNF
8306Jasmin SigetiCroatiaDNF
9307Simon StrnadŠd NanosSloveniaDNF
10308Urška ŠipecSloveniaDNF
11309Valentina ŠipecSloveniaDNF
12310Igor VargainbCroatiaDNF
13311Andrea AmidžićCroatiaDNF
14312Andrej BogatajSloveniaDNF
15313Goran ČernacCroatiaDNF
16314NATAŠA ČRTALIČŠD TEKAČI Z OBALESloveniaDNF
17315Saša ČrtaličSloveniaDNF
18316SANJA DURASCroatiaDNF
19317Jure Dušan DvoršekPorscheSloveniaDNF
20318Sandra ErmanCroatiaDNF
21319MIRJANA IVANČIČŠD TEKAČI Z OBALESloveniaDNF
22320Sanjin JahutkaINDCroatiaDNF
23321IRENA KAJFEŽŠD TEKAČI Z OBALESloveniaDNF
24322BARBARA KAJFEŽ MALOVECŠD TEKAČI Z OBALESloveniaDNF
25323Roberto KarlicMisko d.o.o.CroatiaDNF
26324Nina KarlićISTRunCroatiaDNF
27325Stefano KrajcerCroatiaDNF
28326MARCIJA KUNČERCroatiaDNF
29327Matija LisecCroatiaDNF
30328Vanja LoviščekMio SloveniaSloveniaDNF
31329Marko MeštrovićCroatiaDNF
32330Mateja PančelatCroatiaDNF
33331Samo PitamicTK Trisport KamnikSloveniaDNF
34332Goran PoropatApostoliCroatiaDNF
35333Darian ŽagrićApostoliCroatiaDNF
36334Andreja BogatajSportKaSloveniaDNF
37335Mark BogatajBAGHEERA SLOVENIJASloveniaDNF
38336Gianni Miglioranza MiglioranzaRunning bearSloveniaDNF
39337Sabina Miglioranza MiglioranzaRunning bearSloveniaDNF
40338Ian RyšlavyCroatiaDNF
41339Stefano KrajcerCroatiaDNF
42340Andrea AmidžićCroatiaDNF
43341Ivica SinčićKaštelirCroatiaDNF
44342Željko DugićAK SljemeDNF
45343Martina Šajina IvetićSD TrickeriCroatiaDNF
46345Luka KučerkaCroatiaDNF
47346Vedran KrčadinacAK SljemeCroatiaDNF
48347Ines JozićUltramaraton klub MazatorCroatiaDNF
49348Petra MuškardinCroatiaDNF

Rezultati ultra - mix/žene

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultatPrimjedba

Rezultati obiteljska

1.Luka, David i Marjan Košeto - AK MAXIMUS