Rezultati ultra

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime prvog

Klub prvog

Ime i prezime drugog

Klub drugog

Tim

Drzava

Rezultat

Primjedba

1

16

Tomaž Cankar

Pustolovec RAJD

Klemen Udovič

Pustolovec RAJD

Intersport Pustolovec RAJD

Slovenia

06:57:39

 

2

21

Jure Zmrzlikar

Pustolovec Rajd

Barbara Jolič

Pustolovec Rajd

PUSTOLOVEC RAJD BJ

Slovenia

07:31:33

 

3

22

Marko Dudić

OK Slovenj Gradec

Grega Raj

OK Slovenj Gradec

OK SG ULTRA

Slovenia

07:54:24

 

4

10

Ana Rumiha

Pokret odmora

Igor Dorotić

SRK Alba

Pokret odmora

Croatia

08:00:00

 

5

20

Franci Soklič

 

Primož Verbič

 

ŠD Kettlebells

Slovenia

08:04:45

 

6

2

Zlatko Rački

?orski kotar

Siniša Rudolf

Gorski kotar

Šume pjevaju & Cepelin

Croatia

09:05:22

 

7

14

Tine Maljevac

Pustolovec Rajd

Aleš Osanič

Pustolovec Rajd

Pustolovec Rajd TA

Slovenia

09:06:22

 

8

15

Vasja Jerčič

Pustolovec Rajd

Nataša Aljančič

Pustolovec Rajd

Pustolovec Rajd VN

Slovenia

09:16:06

 

9

17

Paula Vrdoljak

AK Sljeme

Dario Rocco

Nu3sport

Outdoors People

Croatia

09:37:23

 

10

6

Goran Vedernjak

 

Marko Lukšić

 

Dobra kapljica

Croatia

09:41:53

 

11

9

MARIO PIAZZO

 

DARIO STEFANI

 

VENETO TRIATHLON TEAM 1

Italy

09:44:14

 

12

7

Rafko Atelšek

Pustolovec Rajd

Dejan Tajnik

Pustolovec Rajd

Pustolovec Rajd DR

Slovenia

09:51:11

 

13

1

Denis Bajić

Srk Alba

Igor Horvat

Srk Alba

U zadnji čas

Croatia

09:53:41

 

14

18

Alan Buhin

AK Sljeme

Vedran Berković

AK Sljeme

Sljeme AR Team

Croatia

10:15:08

 

15

8

ANDREA MASIERO

 

ROBERTA PERON

 

VENETO TRIATHLON TEAM 2

Italy

10:30:27

 

16

4

Sandi Milohanić

TK ALBONA EXTREME

Nikola Radić

SD PROTEUS

MiNi

Croatia

10:31:45

Fali 4 cpa

17

19

Blaž Urbanija

Amfibija

Barbara Novak

Naviterra.si

Sedemnajstiapril - Amfibija

Slovenia

09:10:00

Fali 7 cpa

 

3

Marino Šarić

SRK-puls

Robert Deak

SRK-puls

DESPASITO

Croatia

DNF

 
 

5

Ivica Šuran

Sd Trickeri Pazin

Kristina Jurić

Sd Trickeri Pazin

HAPPY TRICKERS

Croatia

DNF

 
 

11

Damir Delić

SRK Puls

Antonio Chiavalon

SRK Puls

ZRMANI PO VITRU

Croatia

DNF

 
 

13

Kristijan Zrinić

 

Goran Vorkapić

 

Adrenalina Alba mix team

Croatia

DNF

 

 

Rezultati ultra - mix/-žene

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime prvog

Klub prvog

Ime i prezime drugog

Klub drugog

Tim

Drava

Rezultat

Primjedba

1

21

Jure Zmrzlikar

Pustolovec Rajd

Barbara Jolič

Pustolovec Rajd

PUSTOLOVEC RAJD BJ

Slovenia

07:31:33

 

2

10

Ana Rumiha

Pokret odmora

Igor Dorotić

SRK Alba

Pokret odmora

Croatia

08:00:00

 

3

15

Vasja Jerčič

Pustolovec Rajd

Nataša Aljančič

Pustolovec Rajd

Pustolovec Rajd VN

Slovenia

09:16:06

 

4

17

Paula Vrdoljak

AK Sljeme

Dario Rocco

Nu3sport

Outdoors People

Croatia

09:37:23

 

5

8

ANDREA MASIERO

 

ROBERTA PERON

 

VENETO TRIATHLON TEAM 2

Italy

10:30:27

 

6

19

Blaž Urbanija

Amfibija

Barbara Novak

Naviterra.si

Sedemnajstiapril - Amfibija

Slovenia

09:10:00

Fali 7 cpa

Rezultati utrke

Rezultati light

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime prvog

Klub prvog

Ime i prezime drugog

Klub drugog

Tim

Država

Rezultat

Primjedba

1

45

Gregor Andrejc

OK Slovenj Gradec

Blaž Miheljak

OK Slovenj Gradec

OK SG LIGHT

Slovenia

04:14:39

 

2

49

Dino Vodopija

 

Ervin Radulović

Nacho Vidal

D & R Team

Croatia

04:27:11

 

3

48

Marija Kalčić

Sdrj Pustolovci

Elvis Kalčić

Sdrj Pustolovci

DD vavek znami

Nepal

04:27:59

 

4

43

Petja Balažič

OK Slovenj Gradec

Žiga Andrejc

OK Slovenj Gradec

OK SG BLONT4EVER

Slovenia

04:31:07

 

5

40

Denis Mirković

SRK PULS

Danijel Moretti

SRK PULS

Puls adventure team

Croatia

04:39:16

 

6

39

Kristina Ljevar

Srk Alba

Vanja Vukičević

Srk Puls

Alba-Puls

Croatia

04:39:37

 

7

47

Zdravko Šverko

 

Tomislav Maras

 

Turisti

Croatia

04:39:38

 

8

31

ALAN ALAGIĆ

KKB

IVAN BABIĆ

/

MUNGOSI

Morocco

04:49:15

 

9

46

Jaka Kirn

J&J

Jernej Zdešar

J&J

J&J

Slovenia

04:49:15

 

10

34

Aleš Rink

Pustolovec Rajd

Barbara Rink

Pustolovec Rajd

Pustolovec Rajd BA

Slovenia

04:49:41

 

11

30

Kristian Dragobratovic

Srk Puls

Kajfes Ivan

 

Team Mextender

Croatia

04:49:53

 

12

29

Aleš Veselič

Pustolovec RAJD

Aleš Kraljič

Pustolovec RAJD

Pustolovec Rajd 2XALEŠ

Slovenia

04:50:01

 

13

37

Vlado Franković

PD Skitaci

Edis Botić

 

Rock Caffe Labin

Croatia

04:51:05

 

14

41

Blaž Grgič

rolanje.eu

Barbara Buh

rolanje.eu

One fast one furious

Slovenia

04:51:08

 

15

36

Valentino Modrušan

 

Filip Modrušan

 

croatia apnea

Croatia

05:06:21

 

16

26

Ana Beblek

Trail Running Croatia

Igor Vukmirović

Trail Running Croatia

TRC Nerds

Croatia

05:06:23

 

17

44

Nastja Raj

OK Slovenj Gradec

Maja Visinski Andrejc

OK Slovenj Gradec

OK SG LADIES 1

Slovenia

05:07:49

 

18

38

Sanja Zupančič

 

Rok Zupančič

 

Strele v maju

Slovenia

05:08:11

 

19

33

Matej Krznar

 

Jan Ažbe Gabrovšek

 

Janeza

Slovenia

05:08:40

 

20

32

Marko Miljković

 

Marin Brgić

 

Superbatman

Croatia

05:19:00

 

21

27

Vanja Suhina

Trail Running Croatia

Monika Kovaljesko

Trail Running Croatia

TRC Limb

Croatia

05:37:37

 

22

42

Urška Kordiš Miheljak

OK Slovenj Gradec

Tanja Mezga

OK Slovenj Gradec

OK SG LADIES 2

Slovenia

09:27:25

 
 

28

NATAŠA GOLF

Rajd

JASMINA LESKOVEC

Rajd

Rajd`s happy feet

Slovenia

DNF

 
 

35

Justin Šajina

 

Margarita Žgrablić

 

korak napred

Croatia

DNF

 

 

Rezultati light - mix/žene

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime prvog

Klub prvog

Ime i prezime drugog

Klub drugog

Tim

Drava

Rezultat

Primjedba

1

48

Marija Kalčić

Sdrj Pustolovci

Elvis Kalčić

Sdrj Pustolovci

DD vavek znami

Nepal

04:27:59

 

2

43

Petja Balažič

OK Slovenj Gradec

Žiga Andrejc

OK Slovenj Gradec

OK SG BLONT4EVER

Slovenia

04:31:07

 

3

39

Kristina Ljevar

Srk Alba

Vanja Vukičević

Srk Puls

Alba-Puls

Croatia

04:39:37

 

4

34

Aleš Rink

Pustolovec Rajd

Barbara Rink

Pustolovec Rajd

Pustolovec Rajd BA

Slovenia

04:49:41

 

5

41

Blaž Grgič

rolanje.eu

Barbara Buh

rolanje.eu

One fast one furious

Slovenia

04:51:08

 

6

26

Ana Beblek

Trail Running Croatia

Igor Vukmirović

Trail Running Croatia

TRC Nerds

Croatia

05:06:23

 

7

44

Nastja Raj

OK Slovenj Gradec

Maja Visinski Andrejc

OK Slovenj Gradec

OK SG LADIES 1

Slovenia

05:07:49

 

8

38

Sanja Zupančič

 

Rok Zupančič

 

Strele v maju

Slovenia

05:08:11

 

9

27

Vanja Suhina

Trail Running Croatia

Monika Kovaljesko

Trail Running Croatia

TRC Limb

Croatia

05:37:37

 

10

42

Urška Kordiš Miheljak

OK Slovenj Gradec

Tanja Mezga

OK Slovenj Gradec

OK SG LADIES 2

Slovenia

09:27:25

 

 

Rezultati Fun&Run

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

Primjedba

1

232

Ivan Kajfeš

 

Hrvatska

01:11:14

 

2

201

Ana Šarčević

Semper Magis

Croatia

01:13:28

 

3

213

Ivan Milovan

Semper Magis

Croatia

01:13:28

 

4

231

Ana Beblek

 

Hrvatska

01:14:03

 

5

205

Dragan Klapčić

Srk Puls

Croatia

01:16:24

 

6

203

Damir Bonaca

 

Croatia

01:18:51

 

7

225

Vanja Modrušan

 

Croatia

01:19:32

 

8

202

Dalibor Legović

 

Croatia

01:29:37

 

9

214

Ivana Premuž

 

Croatia

01:29:37

 

10

229

Zvonko Johny Dušanek

ISTRun

Croatia

01:31:45

 

11

200

Alex Matika

 

Croatia

01:33:15

 

12

216

Ivana Butković

 

Croatia

01:33:17

 

13

218

Leon Radin

 

Croatia

01:36:41

 

14

208

Ema Jurešić

 

Croatia

01:36:54

 

15

209

Gabi Radin

 

Croatia

01:37:08

 

16

230

Sandra Zrinić Terlević

ind

Croatia

01:37:08

 

17

223

Sandra Kralj

AK Medulin

Croatia

01:37:09

 

18

220

Marija Gradečak Galović

OK Kapela

Croatia

01:37:18

 

19

206

Duška Rajković

AK Medulin

Croatia

01:37:19

 

20

221

Mia Arsić

AK Medulin

Croatia

01:37:19

 

21

204

Dijana Rabar

SD Trickeri

Croatia

01:38:35

 

22

207

Elio Morelato

IND

Croatia

01:38:36

 

23

226

Vesna Janko Radovan

SD Trickeri

Croatia

01:38:37

 

24

228

Zdravko Tonkovic

OK Kapela

Croatia

01:39:27

 

25

224

Sanja Cinkopan Korotaj

 

Croatia

01:39:28

 

26

210

GIANNI Miglioranza

running bear

Slovenia

01:52:45

 

27

222

Petra Išić

Ind.

Croatia

02:48:37

 
 

211

Goran Kovač

 

Croatia

DNF

 
 

212

Goran Milohanic

 

Croatia

DNF

 
 

215

Ivana Čuvalo

 

Croatia

DNF

 
 

217

Leo Jerkić

 

Croatia

DNF

 
 

219

Maja Ševrović

 

Croatia

DNF

 
 

227

Vesna Vareško

DSR Run & fun

Croatia

DNF

 

 

Rezultati Fun&Run - žene

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

201

Ana Šarčević

Semper Magis

Croatia

01:13:28

2

231

Ana Beblek

 

Hrvatska

01:14:03

3

225

Vanja Modrušan

 

Croatia

01:19:32

4

214

Ivana Premuž

 

Croatia

01:29:37

5

216

Ivana Butković

 

Croatia

01:33:17

6

208

Ema Jurešić

 

Croatia

01:36:54

7

209

Gabi Radin

 

Croatia

01:37:08

8

230

Sandra Zrinić Terlević

ind

Croatia

01:37:08

9

223

Sandra Kralj

AK Medulin

Croatia

01:37:09

10

220

Marija Gradečak Galović

OK Kapela

Croatia

01:37:18

11

206

Duška Rajković

AK Medulin

Croatia

01:37:19

12

221

Mia Arsić

AK Medulin

Croatia

01:37:19

13

204

Dijana Rabar

SD Trickeri

Croatia

01:38:35

14

226

Vesna Janko Radovan

SD Trickeri

Croatia

01:38:37

15

224

Sanja Cinkopan Korotaj

 

Croatia

01:39:28

16

222

Petra Išić

Ind.

Croatia

02:48:37

 

Rezultati Fun&Run - muškarci

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

232

Ivan Kajfeš

 

Hrvatska

01:11:14

2

213

Ivan Milovan

Semper Magis

Croatia

01:13:28

3

205

Dragan Klapčić

Srk Puls

Croatia

01:16:24

4

203

Damir Bonaca

 

Croatia

01:18:51

5

202

Dalibor Legović

 

Croatia

01:29:37

6

229

Zvonko Johny Dušanek

ISTRun

Croatia

01:31:45

7

200

Alex Matika

 

Croatia

01:33:15

8

218

Leon Radin

 

Croatia

01:36:41

9

207

Elio Morelato

IND

Croatia

01:38:36

10

228

Zdravko Tonkovic

OK Kapela

Croatia

01:39:27

11

210

GIANNI Miglioranza

running bear

Slovenia

01:52:45

 

Rezultati Challenger

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

126

Jure Zmrzlikar

Pustolovec Rajd

Slovenia

02:34:25

2

102

Barbara Jolič

Pustolovec Rajd

Slovenia

02:36:06

3

101

Andrej Vadlja

no

Croatia

02:36:27

4

156

Vedran Mohorovičić

 

Croatia

02:37:10

5

105

Damir Grižančić

ekserka

Croatia

03:04:49

6

144

Raul Vozila

Ind

Croatia

03:04:49

7

113

Dražen Gadžić

OK Kapela

Croatia

03:05:38

8

125

Josip Pavlin

Abacus

Croatia

03:06:14

9

103

Branko Tomišić

SRK Sutivanac

Croatia

03:07:44

10

166

Igor Fabris

 

Hrvatska

03:07:44

11

115

Goran Hek

Kisele Nogi

Croatia

03:10:20

12

135

Mihaela Kaligari

Kisele Nogi

Croatia

03:10:20

13

133

Maksimilian Korotaj

Los Pollos Hermanos

Croatia

03:19:42

14

158

Viliam Gašparini

DSR Run & fun

Croatia

03:21:52

15

150

Tatjana Ban Bastijančić

DVD Kanfanar

Croatia

03:23:45

16

104

Dalibor Bastijančić

DVD Kanfanar

Croatia

03:23:48

17

157

Vedran Vitasović

Bk Axa

Croatia

03:23:50

18

136

Miroslav Matišić

Građevinari

Croatia

03:23:51

19

163

Paula Vrdoljak

AK Sljeme

Croatia

03:24:03

20

164

Dario Rocco

Nu3sport

Croatia

03:24:06

21

146

Robert Flegar

TK Pula

Croatia

03:24:54

22

162

Martin Čotar

 

Croatia

03:45:56

23

137

Mladen Živčić

Super nonići

Slovenia

03:47:12

24

114

Goran Šeremet

Sljeme

Croatia

03:47:13

25

116

Gracijela Grubisa

SD TRICKERI

Croatia

03:47:38

26

124

Jelena Rosandić

Super nonići

Croatia

03:47:38

27

121

Ivan Loncar

SD Trickeri Pazin

Croatia

03:47:39

28

109

David Ivaninić

 

Croatia

03:52:17

29

130

Kristina Ljevar

Srk Alba

Croatia

03:57:07

30

155

Vanja Vukičević

Srk Puls

Croatia

03:57:07

31

143

Radomir Bozhkov

 

Bulgaria

03:57:30

32

111

Denis Krizmanić

srk Alba

Croatia

03:57:47

33

108

David Matković

 

Croatia

04:04:33

34

118

Igor Prenz

SRk Puls

Croatia

04:13:29

35

129

Kristian Ružić

 

Croatia

04:13:53

36

145

Robert Dundara

Srk Alba

Croatia

04:13:54

37

165

Igor Vukmirović

 

Hrvatska

04:50:19

38

140

Nina Grabrovic

Ind

Croatia

04:55:24

39

119

Igor Cvek

Ind

Croatia

04:55:26

40

138

Monika Kovaljesko

Trail Running Croatia

Croatia

04:59:03

41

154

Vanja Suhina

Trail Running Croatia

Croatia

04:59:03

42

112

Dino Dejak

Vk Adriaco

Croatia

04:59:56

43

132

Luka Morelato

VK Adriaco Poreč

Croatia

04:59:56

44

139

Borna Dejak

 

Hrvatska

04:59:56

45

127

Katja Rutar

Pustolovec RAJD

Slovenia

05:00:49

46

142

Petra Simeonov

 

Slovenia

05:01:00

47

147

Robert Marinac

KIBNR

Croatia

05:09:51

48

151

Teo Marinac

KIBNR

Croatia

05:09:51

49

107

David Načinović

KIBNR

Croatia

05:11:57

50

141

Nives Marinac

KIBNR

Croatia

05:11:58

51

161

Žuža Gotesman

DSR Run and Fun

Croatia

05:46:56

52

131

Lara Jurčić- Matošević

Run&Fun

Croatia

05:47:33

53

148

Roberto Bačić

Run&Fun

Croatia

05:47:33

54

110

Dejan Buić

DSR "Run&Fun" Pula

Croatia

05:48:08

55

123

Ivan Pauletić

DSR Run & Fun

Croatia

05:48:08

56

159

Zdravko Lenac

 

Croatia

06:20:56

57

120

Ingrid Lenac

 

Croatia

06:22:51

58

100

Ana Franges

 

Croatia

06:46:22

59

117

Helena Povijač

 

Croatia

06:46:22

60

122

Ivan Posinjak

KCIPT Samobor

Croatia

06:46:22

61

160

Zrinka Matić

 

Croatia

06:46:22

 

106

Darko Kajfeš

TK Pula

Croatia

DNF

 

128

Klaudio Barkovic

KIBNR

Croatia

DNF

 

134

Martina Krizman

 

Croatia

DNF

 

168

Nataša Rogić Jukopila

SRK Alba

Croatia

DNF

 

149

Ronald Korotaj

Los Pollos Hermanos

Croatia

DNF

 

152

Tomaž Cankar

Pustolovec RAJD

Slovenia

DNF

 

153

Tomislav Nižić

Shakey Graves

Croatia

DNF

 

167

Dalibor Ukota

 

Hrvatska

DNF

 

169

Katja Rutar

Pustolovec RAJD

Slovenia

DNF

 

170

Petra Ljutić

 

Croatia

DNF

 

171

Vedran Jedrejčić

 

Croatia

DNF

 

172

Mauro Zohil

SRK Sutivanac

Croatia

DNF

 

173

Zrinka Matić

 

Croatia

DNF

 

174

Sandro Ljubičić

Građevinari

Croatia

DNF

 

175

Nikola Zidarić

Nu3sport

Croatia

DNF

 

176

Jure Zmrzlikar

Pustolovec Rajd

Slovenia

DNF

 

177

Jakov Šuran

 

Croatia

DNF

 

178

Tine Maljevac

Pustolovec Rajd

Slovenia

DNF

 

179

Saša Čertanc

Alkosi

Croatia

DNF

 

180

Aleš Osanič

Pustolovec Rajd

Slovenia

DNF

 

181

Nataša Aljančič

Pustolovec Rajd

Slovenia

DNF

 

182

Jakov Šuran

 

Croatia

DNF

 

183

Goran Pilat

 

Croatia

DNF

 

184

Vedran Ujčić

RV out of office

Croatia

DNF

 

185

Entoni Širol

SRD Trickeri

Croatia

DNF

 

186

Natali Pilat

 

Croatia

DNF

 

187

Marko Jelić

Infinitus

Croatia

DNF

 

Rezultati Challenger - žene

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Drava

Rezultat

1

102

Barbara Jolič

Pustolovec Rajd

Slovenia

02:36:06

2

135

Mihaela Kaligari

Kisele Nogi

Croatia

03:10:20

3

150

Tatjana Ban Bastijančić

DVD Kanfanar

Croatia

03:23:45

4

163

Paula Vrdoljak

AK Sljeme

Croatia

03:24:03

5

116

Gracijela Grubisa

SD TRICKERI

Croatia

03:47:38

6

124

Jelena Rosandić

Super nonići

Croatia

03:47:38

7

130

Kristina Ljevar

Srk Alba

Croatia

03:57:07

8

140

Nina Grabrovic

Ind

Croatia

04:55:24

9

138

Monika Kovaljesko

Trail Running Croatia

Croatia

04:59:03

10

127

Katja Rutar

Pustolovec RAJD

Slovenia

05:00:49

11

142

Petra Simeonov

 

Slovenia

05:01:00

12

141

Nives Marinac

KIBNR

Croatia

05:11:58

13

161

Žuža Gotesman

DSR Run and Fun

Croatia

05:46:56

14

131

Lara Jurčić- Matošević

Run&Fun

Croatia

05:47:33

15

120

Ingrid Lenac

 

Croatia

06:22:51

16

100

Ana Franges

 

Croatia

06:46:22

17

117

Helena Povijač

 

Croatia

06:46:22

18

160

Zrinka Matić

 

Croatia

06:46:22

 

Rezultati Challenger - muškarci

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

126

Jure Zmrzlikar

Pustolovec Rajd

Slovenia

02:34:25

2

101

Andrej Vadlja

no

Croatia

02:36:27

3

156

Vedran Mohorovičić

 

Croatia

02:37:10

4

105

Damir Grižančić

ekserka

Croatia

03:04:49

5

144

Raul Vozila

Ind

Croatia

03:04:49

6

113

Dražen Gadžić

OK Kapela

Croatia

03:05:38

7

125

Josip Pavlin

Abacus

Croatia

03:06:14

8

103

Branko Tomišić

SRK Sutivanac

Croatia

03:07:44

9

166

Igor Fabris

 

Hrvatska

03:07:44

10

115

Goran Hek

Kisele Nogi

Croatia

03:10:20

11

133

Maksimilian Korotaj

Los Pollos Hermanos

Croatia

03:19:42

12

158

Viliam Gašparini

DSR Run & fun

Croatia

03:21:52

13

104

Dalibor Bastijančić

DVD Kanfanar

Croatia

03:23:48

14

157

Vedran Vitasović

Bk Axa

Croatia

03:23:50

15

136

Miroslav Matišić

Građevinari

Croatia

03:23:51

16

164

Dario Rocco

Nu3sport

Croatia

03:24:06

17

146

Robert Flegar

TK Pula

Croatia

03:24:54

18

162

Martin Čotar

 

Croatia

03:45:56

19

137

Mladen Živčić

Super nonići

Slovenia

03:47:12

20

114

Goran Šeremet

Sljeme

Croatia

03:47:13

21

121

Ivan Loncar

SD Trickeri Pazin

Croatia

03:47:39

22

109

David Ivaninić

 

Croatia

03:52:17

23

155

Vanja Vukičević

Srk Puls

Croatia

03:57:07

24

143

Radomir Bozhkov

 

Bulgaria

03:57:30

25

111

Denis Krizmanić

srk Alba

Croatia

03:57:47

26

108

David Matković

 

Croatia

04:04:33

27

118

Igor Prenz

SRk Puls

Croatia

04:13:29

28

129

Kristian Ružić

 

Croatia

04:13:53

29

145

Robert Dundara

Srk Alba

Croatia

04:13:54

30

165

Igor Vukmirović

 

Hrvatska

04:50:19

31

119

Igor Cvek

Ind

Croatia

04:55:26

32

154

Vanja Suhina

Trail Running Croatia

Croatia

04:59:03

33

112

Dino Dejak

Vk Adriaco

Croatia

04:59:56

34

132

Luka Morelato

VK Adriaco Poreč

Croatia

04:59:56

35

139

Borna Dejak

 

Hrvatska

04:59:56

36

147

Robert Marinac

KIBNR

Croatia

05:09:51

37

151

Teo Marinac

KIBNR

Croatia

05:09:51

38

107

David Načinović

KIBNR

Croatia

05:11:57

39

148

Roberto Bačić

Run&Fun

Croatia

05:47:33

40

110

Dejan Buić

DSR "Run&Fun" Pula

Croatia

05:48:08

41

123

Ivan Pauletić

DSR Run & Fun

Croatia

05:48:08

42

159

Zdravko Lenac

 

Croatia

06:20:56

43

122

Ivan Posinjak

KCIPT Samobor

Croatia

06:46:22