Rezultati ultra

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime prvog

Klub prvog

Ime i prezime drugog

Klub drugog

Tim

Država

Rezultat

1

25

Klemen Udovič

Intersport Salomon

Tomaž Cankar

Pustolovec RAJD

Pustolovec RAJD - Salomon Intersport

Slovenija

07:19:09

2

23

Primož Verbič

 

Franci Soklič

 

ŠD Kettelbells

Slovenija

08:15:45

3

10

Igor Dorotić

Pokret odmora

Ana Rumiha

Pokret odmora

Pokret odmora

Hrvatska

08:25:23

4

11

Meta Dagarin

Vaitapu

Robert Pobežin

Vaitapu

Vaitapu

Slovenija

08:36:58

5

18

Rafko Atelšek

 

Dejan Tajnik

 

Pustolovec Rajd 2

Slovenija

08:45:07

6

20

Marko Dudić

OK Slovenj Gradec

Grega Raj

OK Slovenj Gradec

OK SG ULTRA

Slovenija

08:52:09

7

12

Sandi Milohanic

 

Nikola Radić

 

MiNi

Hrvatska

09:00:19

8

2

Nataša Aljančić

 

Vasja Jerčić

 

Pustolovec Rajd 3

Slovenija

09:00:47

9

16

Marko Jamnikar

 

Peter Brglez

 

Vimperk mala malca

Slovenija

09:04:28

10

9

Barbara Jolič

Pustolovec Rajd

Tine Maljevac

Pustolovec Rajd

Pustolovec Rajd 5

Slovenija

09:06:24

11

1

Katja Rutar

IND

Janez Korošec

IND

Pustolovec Rajd 4

Slovenija

09:19:20

12

22

Valter Foski

OK Polaris

Iztok Rojc

OK Polaris

Polaris VI

Slovenija

09:44:55

13

14

Marko Lukšić

 

Goran Vedernjak

 

DUBBEL&TRIPEL

Hrvatska

09:54:29

14

8

Dario Rocco

FREE

Paula Vrdoljak

 

Outdoors Magazine

Hrvatska

09:58:37

15

19

Stjepan Fak

Operor

Vedran Štimac

 

Garmin Delux tim

Hrvatska

10:05:16

16

7

Mateja Blažević

 

Antonio Chiavalon

SRK Puls

Team No Limits

Hrvatska

10:09:24

17

17

Rok Zupančić

 

Andrej Bergant

 

Sigurvegarar

Slovenija

10:14:56

18

15

Zlatko Rački

Gorski kotar

Siniša Ruddolf

Gorski kotar

Šume pjevaju & Cepelin

Hrvatska

10:20:37

19

24

Miha Planinc

 

Matej Špeh

 

Nočni trije

Slovenija

09:12:10 fali 1 cp

20

6

Blaž Urbanija

 

Barbara Novak

 

Amfibija

Slovenija

10:36:08 fali 1 cp

21

5

Alan Buhin

 

Martina Vujnović

 

ABMV

Hrvatska

10:01:26 fali 2 cp

22

13

Bernard Ivanov

SRK Alba

Igor Đokić

SRK Alba

Alba team

Hrvatska

09:31:45 fali 5 cp

23

21

Kristijan Zrinić

 

Goran Vorkapić

 

Adrenalina Pula

Hrvatska

08:41:51 fali 8 cp

24

4

Andrei Mende

 

Eugenia Dubova

 

FriendZone

Rusija

09:16:54 fali 13 cp

25

3

Marko Orešković

 

Dubravka Kokanović

 

Pa zakaj ne ?!

Hrvatska

DNF


Rezultati ultra - mix/žene

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime prvog

Klub prvog

Ime i prezime drugog

Klub drugog

Tim

Država

Rezultat

1

10

Igor Dorotić

Pokret odmora

Ana Rumiha

Pokret odmora

Pokret odmora

Hrvatska

08:25:23

2

11

Meta Dagarin

Vaitapu

Robert Pobežin

Vaitapu

Vaitapu

Slovenija

08:36:58

3

2

Nataša Aljančić

 

Vasja Jerčić

 

Pustolovec Rajd 3

Slovenija

09:00:47

4

9

Barbara Jolič

Pustolovec Rajd

Tine Maljevac

Pustolovec Rajd

Pustolovec Rajd 5

Slovenija

09:06:24

5

1

Katja Rutar

IND

Janez Korošec

IND

Pustolovec Rajd 4

Slovenija

09:19:20

6

8

Dario Rocco

FREE

Paula Vrdoljak

 

Outdoors Magazine

Hrvatska

09:58:37

7

7

Mateja Blažević

 

Antonio Chiavalon

SRK Puls

Team No Limits

Hrvatska

10:09:24


Rezultati light

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime prvog

Klub prvog

Ime i prezime drugog

Klub drugog

Tim

Država

Rezultat

1

33

Blaž Miheljak

OK Slovenj Gradec

Grega Andrejc

OK Slovenj Gradec

OK SG LIGHT

Slovenia

04:14:32

2

27

Gregor Zupan

Orientacijski klub Komenda

Blaž Kölner

Orientacijski klub Komenda

OK Komenda 1

Slovenia

04:32:43

3

50

Bojan Đekić

SRK PULS

Denis Mirković

SRK PULS

Istarska treking "liga"

Hrvatska

04:35:56

4

30

Kristina Ljevar

Srk Alba

Vanja Vukičević

Srk Puls

Pridrži bebu

Hrvatska

05:27:49

5

34

Vlado Franković

 

Edis Botić

 

Rock Caffe Labin

Hrvatska

05:32:39

6

39

Tomislav Blažek

 

Ervin Jagatić

 

Napaka

Hrvatska

06:18:35

7

47

Dušan Petrovič

OK Polaris

Julita Petrovič

OK Polaris

Polaris par

Slovenija

06:21:19

8

43

Kristina Jurić

Trickeri

Ivica Šuran

Trickeri

Trickeri

Hrvatska

06:27:12

9

28

Marko Paš

KANZA

Sanja Zupančič

KANZA

Kanza 1

Slovenia

06:28:24

10

36

Sebastijan Pastuović

Adrenalina

Daniel Baretić

Adrenalina

Adrenalina

Hrvatska

06:28:26

11

32

Maja Višinski Andrejc

OK Slovenj Gradec

Nastja Raj

OK Slovenj Gradec

OK SG BABE

Slovenia

06:51:40

12

38

Lana Tušek Vedernjak

SRK Alba

Rozana Veselica

DSR Run&Fun

Chicken wings

Hrvatska

06:57:54

13

45

Jaka Kirn

J&J

Jernej Zdešar

J&J

J&J

Slovenia

07:15:38

14

44

Jasmina Carek

SRK Puls

Miomir Carek

SRK Puls

SRK Puls - Thomas

Hrvatska

08:05:37

15

46

Sandra Kolić

Studio Corpore Sano

Kristian Družeta

Krav Maga Istra

Yoga

Hrvatska

08:29:47

16

41

Tajana Špoljarec

Zagrebačka treking škola & IRŠ

Zvonimira Milevčić

AK Sljeme & IRŠ

kLIMave

Hrvatska

08:58:43

17

49

Deana Škorić

Srk Puls

Alen Živolić

 

Panto i Mica

Hrvatska

04:33:32 fali 1 cp

18

53

Danijel Moretti

SRK PULS

Damir Delić

SRK PULS

Svetica Šišan

Croatia

05:35:15 fali 1 cp

19

37

Renato Surijan

 

Marin Babnik

 

Hladno Pivo

Hrvatska

06:05:38 fali 1 cp

20

35

Tihomir Hodak

SRK Puls

Ivan Kostešić

SRK Puls

Dream team

Hrvatska

06:06:08 fali 1 cp

21

54

Suzi Ladavac

Sd Trickeri

Roni Ladavac

Sd Trickeri

Duo Ladavci

Hrvatska

06:06:36 fali 1 cp

22

26

Marina Cetina

 

Lukáš Fišer

 

CroCz

Hrvatska - Češka

07:50:49 fali 1 cp

23

51

Kristian Dragobratovic

srk Puls

Ivan Kajfes

 

TEAM MEXTENDER

Hrvatska

06:03:08 fali 2 cp

24

31

Marko Finec

 

Joze Iskra

 

LOLEK IN BOLEK

Slovenija

06:14:12 fali 3 cp

25

29

Mitja Urbanija

 

Leja Erklavec

 

RanvarT

Slovenija

06:53:55 fali 5 cp

26

42

Sanda Djukić

Klub Planky

Martina Francetić

Klub Planky

Planky Tim

Croatia

10:06:00 fali 5 cp

27

48

Guillaume FALLOURD

 

Michiel Visser

 

Apollo

Francuska-Nizozemska

04:42:10 fali 6 cp

28

52

Marin Brgic

Ak istra

Marko Milljković

 

Zubić vile i motike

Hrvatska

DNF

29

40

Dino Udovičić

 

Valentin Rimanić

 

Boškarini

Hrvatska

DNF


Rezultati light - mix/žene

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime prvog

Klub prvog

Ime i prezime drugog

Klub drugog

Tim

Država

Rezultat

1

30

Kristina Ljevar

Srk Alba

Vanja Vukičević

Srk Puls

Pridrži bebu

Hrvatska

05:27:49

2

47

Dušan Petrovič

OK Polaris

Julita Petrovič

OK Polaris

Polaris par

Slovenija

06:21:19

3

43

Kristina Jurić

Trickeri

Ivica Šuran

Trickeri

Trickeri

Hrvatska

06:27:12

4

28

Marko Paš

KANZA

Sanja Zupančič

KANZA

Kanza 1

Slovenia

06:28:24

5

32

Maja Višinski Andrejc

OK Slovenj Gradec

Nastja Raj

OK Slovenj Gradec

OK SG BABE

Slovenia

06:51:40

6

38

Lana Tušek Vedernjak

SRK Alba

Rozana Veselica

DSR Run&Fun

Chicken wings

Hrvatska

06:57:54

7

44

Jasmina Carek

SRK Puls

Miomir Carek

SRK Puls

SRK Puls - Thomas

Hrvatska

08:05:37

8

46

Sandra Kolić

Studio Corpore Sano

Kristian Družeta

Krav Maga Istra

Yoga

Hrvatska

08:29:47

9

41

Tajana Špoljarec

Zagrebačka treking škola & IRŠ

Zvonimira Milevčić

AK Sljeme & IRŠ

kLIMave

Hrvatska

08:58:43


Rezultati planinarska

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

266

Alen Paliska

SRK Alba

Hrvatska

02:56:44

2

240

Tomaž Cankar

Pustolovec RAJD

Slovenija

02:59:13

3

282

Emir Jakupović

Pomorska policija Pula-Pola

Hrvatska

03:04:03

4

227

Josip Pavlin

 

Hrvatska

03:05:56

5

263

Gregor Zupan

Orientacijski klub Komenda

Slovenija

03:09:25

6

262

Blaž Kölner

Orientacijski klub Komenda

Slovenija

03:09:26

7

202

Igor Dorotić

Pokret odmora

Hrvatska

03:16:40

8

269

Vladimir Ljubešić

SRK PULS

Hrvatska

03:19:22

9

277

Antonio Chiavalon

SRK Puls

Hrvatska

03:20:10

10

281

Darko Privrat

SRK Puls

Hrvatska

03:20:11

11

214

Goran Hek

Kisele Nogi

Hrvatska

03:28:41

12

280

Nenad Carić

IND

Hrvatska

03:32:42

13

261

Denis Krizmanić

 

Hrvatska

03:32:50

14

205

Antonio Putinja

Ind

Hrvacska

03:33:00

15

251

NATAŠA ALJANČIČ

PUSTOLOVEC RAJD

SLOVENIA

03:45:57

16

252

ALEŠ OSANIČ

PUSTOLOVEC RAJD

SLOVENIA

03:45:58

17

248

Petra Simeonov

No Club

Slovenija

03:45:59

18

247

Katja Rutar

Pustolovec RAJD

Slovenija

03:46:00

19

254

Nebojša Mickov

SRK Puls

Hrvatska

03:47:38

20

226

Igor Fabris

IND

Hrvatska

03:47:40

21

215

Ronald Korotaj

 

Hrvatska

03:49:29

22

250

Maksimilian Korotaj

 

Hrvatska

03:50:25

23

244

Robert Miloš

SRK RIKA # Sušak

Hrvatska

03:50:30

24

216

Dražen Krajcar

Zagrebačka treking škola

Hrvatska

03:59:48

25

220

Elvis Pincin

 

Hrvatska

04:06:14

26

222

Emanuela Pincin

 

Hrvatska

04:06:14

27

225

David Ivaninić

PK Pedrovica

Hrvatska

04:06:14

28

208

Martina Francetić

Planky Tim

Hrvatska

04:17:44

29

217

Marijo Vranaričić

ZTŠ - Zagrebačka treking škola

Hrvatska

04:17:45

30

209

Kristian Ružić

 

Hrvatska

04:17:46

31

206

Natali Pilat

 

Hrvatska

04:36:04

32

231

Jelena Rosandić

-

Hrvatska

04:36:04

33

238

Suzana Lakovic

 

Hrvatska

04:36:04

34

239

Gracijela Grubiša

SD Trickeri

Hrvatska

04:36:04

35

230

Mladen Živčić

-

Slovenija

04:36:09

36

212

Tatjana Ban Bastijančić

DVD Kanfanar

Hrvatska

04:36:27

37

213

Dalibor Bastijančić

DVD Kanfanar

Hrvatska

04:36:28

38

210

Kristijan Putina

DVD Kanfanar

Hrvatska

04:36:34

39

283

Diego Marožin

 

Hrvatska

04:36:34

40

229

Ivana Belobrajić

 

Hrvatska

04:37:54

41

236

jasmina vojnikovic

 

Hrvatska

04:50:07

42

272

Koljka Scoria

IND

Hrvatska

04:50:09

43

235

ESMA BENAZIĆ

Infinitus

Hrvatska

04:50:10

44

267

Mia Arsić

AK Medulin

Hrvatska

04:50:42

45

274

Sandra Kralj

AK Medulin

Hrvatska

04:50:42

46

278

Vedran Ujčić

WooDoo People

Hrvatska

04:50:42

47

273

Duška Rajkovic

AK Medulin

Hrvatska

04:50:45

48

249

Vesna Vareško

DSR Run & Fun

Hrvatska

04:52:27

49

253

Bojana Alavuk Pustijanac

DSR Run&Fun

Hrvatska

04:52:27

50

276

Žuža Gotesman

SRK Puls - RunFun

Hrvatska

04:52:27

51

260

Dejan BUIĆ

DSR Run&Fun

Hrvatska

05:18:56

52

257

Roberto Bačić

Run&Fun

Hrvatska

05:18:57

53

264

Alemka Radović Goričanec

SRK Alba

Hrvatska

05:41:27

54

265

Goran Goričanec

SRK Alba

Hrvatska

05:41:28

 

259

Ervin Radulović

Nacho Vidal fan club

Lesotho

02:50:04 - 1 cp

 

203

Ana Rumiha

Pokret odmora

Hrvatska

DNF

 

204

Andrea Manzin

 

hrvatska

DNF

 

207

Sanja Brenko

Trickeri/srk vita

Hrvatska

DNF

 

211

Paula Vrdoljak

AK Sljeme

Hrvatska

DNF

 

218

Marko Mastrović

Pashamani

Ethiopia

DNF

 

219

Kristian Brenko

SRK PULS

Hrvatska

DNF

 

221

Alen Aničić

 

Hrvatska

DNF

 

223

Alen Živolić

Valby72

Hrvatska

DNF

 

224

Deana Škorić

Srk Puls

Hrvatska

DNF

 

228

Andrej Teković

 

Hrvatska

DNF

 

232

Aleksandar Ćoso

ind

Hrvatska

DNF

 

233

Karla oblak Oblak

Nuvola

Slovenia

DNF

 

234

Dražen Gadžić

 

Hrvatska

DNF

 

237

Kristijan Racan

 

Hrvatska

DNF

 

241

Dalibor Ukota

SRK PULS

Hrvatska

DNF

 

242

Mateja Blažević

 

Hrvatska

DNF

 

243

samuel rupena

 

Hrvatska

DNF

 

245

Mirjana Frantal Jadreško

 

Hrvatska

DNF

 

246

Vanja Vukičević

Srk Puls

Hrvatska

DNF

 

255

Nataša Žufić

 

Hrvatska

DNF

 

256

Dragan Krivičić

Alan Ford-Jeremija

Slovenia

DNF

 

258

Entini Širol

SD Trickeri

Hrvatska

DNF

 

270

Dario Rocco

Outdoors Magazine

Hrvatska

DNF

 

271

Entoni Širol

SD Trickeri

Hrvatska

DNF

 

275

Valentino Flego

 

Hrvatska

DNF

 

279

Marko Orešković

 

Hrvatska

DNF

 

Rezultati planinarska - žene

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

251

NATAŠA ALJANČIČ

PUSTOLOVEC RAJD

SLOVENIA

03:45:57

2

248

Petra Simeonov

No Club

Slovenija

03:45:59

3

247

Katja Rutar

Pustolovec RAJD

Slovenija

03:46:00

4

222

Emanuela Pincin

 

Hrvatska

04:06:14

5

208

Martina Francetić

Planky Tim

Hrvatska

04:17:44

6

206

Natali Pilat

 

Hrvatska

04:36:04

7

231

Jelena Rosandić

-

Hrvatska

04:36:04

8

238

Suzana Lakovic

 

Hrvatska

04:36:04

9

239

Gracijela Grubiša

SD Trickeri

Hrvatska

04:36:04

10

212

Tatjana Ban Bastijančić

DVD Kanfanar

Hrvatska

04:36:27

11

229

Ivana Belobrajić

 

Hrvatska

04:37:54

12

236

jasmina vojnikovic

 

Hrvatska

04:50:07

13

272

Koljka Scoria

IND

Hrvatska

04:50:09

14

235

ESMA BENAZIĆ

Infinitus

Hrvatska

04:50:10

15

267

Mia Arsić

AK Medulin

Hrvatska

04:50:42

16

274

Sandra Kralj

AK Medulin

Hrvatska

04:50:42

17

273

Duška Rajkovic

AK Medulin

Hrvatska

04:50:45

18

249

Vesna Vareško

DSR Run & Fun

Hrvatska

04:52:27

19

253

Bojana Alavuk Pustijanac

DSR Run&Fun

Hrvatska

04:52:27

20

276

Žuža Gotesman

SRK Puls - RunFun

Hrvatska

04:52:27

21

264

Alemka Radović Goričanec

SRK Alba

Hrvatska

05:41:27


Rezultati Fun&Run

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

128

Marko Horvat

TK Tar Vabriga

Hrvatska

01:01:20

2

119

Goran Milohanić

TK ALBONA EXTREME

Hrvatska

01:17:54

3

132

Franci Soklič

 

Slovenija

01:21:14

4

129

Romana Zupan

Orientacijski klub Komenda

Slovenija

01:33:11

5

130

Irena Hacin Kolner

Orientacijski klub Komenda

Slovenija

01:33:12

6

116

Sanja Cinkopan Korotaj

 

Hrvatska

01:44:28

7

120

Nina Grabrovic

 

Hrvatska

01:44:29

8

122

Igor Cvek

 

Hrvatska

01:44:29

9

126

Dragan Klapčić

SRK PULS

Hrvatska

01:53:17

10

103

Karmen Radetikio

Ind.

Hrvatska

02:15:16

11

104

aleksandar perc

 

hrvatska

02:15:18

12

105

rozana mihovilović perc

 

hrvatska

02:15:20

13

102

Sandra Mirkovic

Ind.

Hrvatska

02:15:22

14

124

Tina Bricelj

 

Slovenija

02:17:29

15

123

Spela Rabzelj

Pustolovec rajd

Slovenia

02:17:31

16

125

Matevž Kržan

 

Slovenija

02:17:32

17

134

IRVIN BEVIAKVA

DSR RUN&FUN

Hrvatska

02:27:18

18

135

SENDI BEVIAKVA

DSR RUN&FUN

Hrvatska

02:27:18

19

136

Vanja Festić

A je to

Hrvatska

02:27:18

20

133

Iva Flah

 

Hrvatska

02:27:18

21

106

Elena Bašić

 

Hrvatska

02:27:19

22

112

Suzana Chiavalon

 

Hrvatska

02:27:19

23

117

Petra Išić

ind.

Hrvatska

02:27:19

24

118

Igor Prenz

SRK Puls

Hrvatska

02:27:19

25

109

Gordana Petrović

 

Hrvatska

02:27:38

26

110

Martina Pinezić

 

Hrvatska

02:27:38

27

111

IVANA BUTKOVIĆ

 

Hrvatska

02:27:38

28

108

Lovorka Postružin

 

Hrvatska

02:47:51

 

100

Zorana Riggi

FLOW

Hrvatska

DNF

 

101

Jasmin Vidović

 

Hrvatska

DNF

 

107

Klaudio Barkovic

MDMUNJEni

Hrvatska

DNF

 

113

Damir Černac

AK Maximvs

Hrvatska

DNF

 

114

Dejan Knezevic

 

Hrvatska

DNF

 

115

Tina Novkovic Knezevic

 

Hrvatska

DNF

 

121

Tina Smoljan

 

Hrvatska

DNF

 

127

Iva Rinčić

 

Hrvatska

DNF

 

Rezultati Fun&Run - žene

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

129

Romana Zupan

Orientacijski klub Komenda

Slovenija

01:33:11

2

130

Irena Hacin Kolner

Orientacijski klub Komenda

Slovenija

01:33:12

3

116

Sanja Cinkopan Korotaj

 

Hrvatska

01:44:28

4

120

Nina Grabrovic

 

Hrvatska

01:44:29

5

103

Karmen Radetikio

Ind.

Hrvatska

02:15:16

6

105

rozana mihovilović perc

 

hrvatska

02:15:20

7

102

Sandra Mirkovic

Ind.

Hrvatska

02:15:22

8

124

Tina Bricelj

 

Slovenija

02:17:29

9

123

Spela Rabzelj

Pustolovec rajd

Slovenia

02:17:31

10

135

SENDI BEVIAKVA

DSR RUN&FUN

Hrvatska

02:27:18

11

133

Iva Flah

 

Hrvatska

02:27:18

12

106

Elena Bašić

 

Hrvatska

02:27:19

13

112

Suzana Chiavalon

 

Hrvatska

02:27:19

14

117

Petra Išić

ind.

Hrvatska

02:27:19

15

109

Gordana Petrović

 

Hrvatska

02:27:38

16

110

Martina Pinezić

 

Hrvatska

02:27:38

17

111

IVANA BUTKOVIĆ

 

Hrvatska

02:27:38

18

108

Lovorka Postružin

 

Hrvatska

02:47:51


Rezultati obiteljska - predškolci

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime prvog

Klub prvog

Ime i prezime drugog

Klub drugog

Tim

Država

Rezultat

1

364

Jasna Pokrajec Ivosevic

 

Marko Ivoševic

   

Hrvatska

00:10:42

2

341

Dijana Peteh

 

Vito Peteh

   

Hrvatska

00:12:47

3

320

Raul Vozila

 

Virna Vozila

   

Hrvatska

00:14:53

4

323

Sanela Krizmanic

 

Paulo Krizmanic

   

Hrvatska

00:19:50

5

365

Nataša Horvat

 

Lukas Horvat

   

Hrvatska

00:21:01

 

Rezultati obiteljska - od 1. do 4. razreda

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime prvog

Klub prvog

Ime i prezime drugog

Klub drugog

Tim

Država

Rezultat

1

307

Ronald Korotaj

 

Kim Korotaj

   

Hrvatska

00:08:13

2

306

Sanja Cinkopan Korotaj

 

Ema Korotaj

   

Hrvatska

00:08:59

3

326

Nikola Ivosevic

 

Vito Ivosevic

   

Hrvatska

00:09:04

4

310

ALICA ROSIĆ-JAKUPOVIĆ

JAKI Labrador team

ADRIANN JAKUPOVIĆ

   

Hrvatska

00:09:27

5

359

Dijana Peteh

 

Niko Peteh

   

Hrvatska

00:12:03