Rezultati utrke

Rezultati sunny+urban


Pozicija Startni broj Ime i prezime Klub Država Ukupni rezultat
1 314 Simon Strnad šd nanos Slovenia 3:48:18
2 310 Mauricio Krizmanic SD Trickeri Croatia 4:00:46
3 313 Samo Knafelj SportKa, Salomon & Suunto Slovenia 4:07:19
4 316 Tajda Bogataj SportKa Slovenia 4:31:15
5 303 Goran Poznanović A.K. Plitvice Croatia 4:31:44
6 318 Urška Šipec   Slovenia 4:55:23
7 301 Bogdana Krašovec   Slovenia 5:00:56
8 309 MARKO MARKOVIĆ   Croatia 5:06:16
9 307 Ivan Slukan Slukići Croatia 5:10:34
10 317 Tomislav Budinšćak jastreb extreme Croatia 5:24:13
11 305 Igor Varga srd318 Croatia 5:24:43
12 312 Raffaele Facchini Bobemarze Trieste Italy 5:34:26
13 308 Ketrin Velić Olimpik Umag/SAK FIT Zapresic Croatia 5:44:09
14 315 Susanna De Giorgio Bobemarze Trieste Italy 6:01:43
15 302 Elke Prutti SU TRI STYRIA Austria 6:20:16
16 304 Herbert Kuttner   Austria 6:20:16
17 306 Igor Vratarić Olimpik Umag Croatia 6:32:53
18 311 Primož Kosmač   Slovenia 7:17:34

Rezultati sunny+urban - muškarci


Pozicija Startni broj Ime i prezime Klub Država Ukupni rezultat
1 314 Simon Strnad šd nanos Slovenia 3:48:18
2 310 Mauricio Krizmanic SD Trickeri Croatia 4:00:46
3 313 Samo Knafelj SportKa, Salomon & Suunto Slovenia 4:07:19
4 303 Goran Poznanović A.K. Plitvice Croatia 4:31:44
5 309 MARKO MARKOVIĆ   Croatia 5:06:16
6 307 Ivan Slukan Slukići Croatia 5:10:34
7 317 Tomislav Budinšćak jastreb extreme Croatia 5:24:13
8 305 Igor Varga srd318 Croatia 5:24:43
9 312 Raffaele Facchini Bobemarze Trieste Italy 5:34:26
10 304 Herbert Kuttner   Austria 6:20:16
11 306 Igor Vratarić Olimpik Umag Croatia 6:32:53
12 311 Primož Kosmač   Slovenia 7:17:34

Rezultati sunny+urban - žene


Pozicija Startni broj Ime i prezime Klub Država Ukupni rezultat
1 316 Tajda Bogataj SportKa Slovenia 4:31:15
2 318 Urška Šipec   Slovenia 4:55:23
3 301 Bogdana Krašovec   Slovenia 5:00:56
4 308 Ketrin Velić Olimpik Umag/SAK FIT Zapresic Croatia 5:44:09
5 315 Susanna De Giorgio Bobemarze Trieste Italy 6:01:43
6 302 Elke Prutti SU TRI STYRIA Austria 6:20:16

Rezultati funrun

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1221Mark BogatajSportKaSlovenia00:41:58
2210Ivica SinčićKaštelirCroatia00:48:50
3220Marjan KošetoAk Maximvs PorečCroatia00:51:27
4201Andrej BogatajSportKaSlovenia00:54:25
5219Marino VelčićCroatia00:56:37
6200Alen ŠestanCroatia00:59:15
7233Daniel LackoCroatia01:01:02
8203Davor KrivićŠišansku RunCroatia01:01:16
9229Suzana LakovićCroatia01:01:29
10232Ivo SabljakCroatia01:01:30
11226Sandra KošetoAk Maximvs PorečCroatia01:01:45
12204Dijana RabarSD TrickeriCroatia01:06:15
13228Susanne GermadnikAustria01:06:39
14212Johanna DütschAustria01:06:54
15202Anna DruzetaPD Glas IstreCroatia01:07:37
16214Kornelija BelovariIndCroatia01:07:56
17231Vitomir KolonicIndCroatia01:08:50
18208Iva Kresina KaracicIndCroatia01:10:00
19205Elio MorelatoCroatia01:10:02
20215LARA KOCJANCICItaly01:11:31
21225Sabina Miglioranzarunning bearSlovenia01:13:54
22206Gianni Miglioranzarunning bearSlovenia01:13:55
23237Damir BačićCroatia01:22:52
24218Maja JokanovićPD Glas IstreCroatia01:23:38
25209Ivana BarčanecCroatia01:26:19
26235Ivo Ljubetić ŠtekaCroatia01:26:19
27234Alenka KosmačSlovenia01:28:11
28211Jelena VidulinNemamCroatia01:42:25
29213Karmen RadetikioSRK PulsCroatia01:48:40
30236Vlado AnićCroatia02:08:32
31216Larisa VidulinNemaCroatia02:29:28
32227Silvina BabahmetovicNemaCroatia02:29:29
207Helena HrvatinCroatiaDNF
217Maja BudijaCroatiaDNF
222Melita ŠamanićCroatiaDNF
223Nataša SlavićindCroatiaDNF
224Rene UrbanCroatiaDNF
230Vesna Janko RadovanSD TrickeriCroatiaDNF

Rezultati funrun - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1221Mark BogatajSportKaSlovenia00:41:58
2210Ivica SinčićKaštelirCroatia00:48:50
3220Marjan KošetoAk Maximvs PorečCroatia00:51:27
4201Andrej BogatajSportKaSlovenia00:54:25
5219Marino VelčićCroatia00:56:37
6200Alen ŠestanCroatia00:59:15
7233Daniel LackoCroatia01:01:02
8203Davor KrivićŠišansku RunCroatia01:01:16
9232Ivo SabljakCroatia01:01:30
10231Vitomir KolonicIndCroatia01:08:50
11205Elio MorelatoCroatia01:10:02
12206Gianni Miglioranzarunning bearSlovenia01:13:55
13237Damir BačićCroatia01:22:52
14235Ivo Ljubetić ŠtekaCroatia01:26:19
15236Vlado AnićCroatia02:08:32

Rezultati funrun - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1229Suzana LakovićCroatia01:01:29
2226Sandra KošetoAk Maximvs PorečCroatia01:01:45
3204Dijana RabarSD TrickeriCroatia01:06:15
4228Susanne GermadnikAustria01:06:39
5212Johanna DütschAustria01:06:54
6202Anna DruzetaPD Glas IstreCroatia01:07:37
7214Kornelija BelovariIndCroatia01:07:56
8208Iva Kresina KaracicIndCroatia01:10:00
9215LARA KOCJANCICItaly01:11:31
10225Sabina Miglioranzarunning bearSlovenia01:13:54
11218Maja JokanovićPD Glas IstreCroatia01:23:38
12209Ivana BarčanecCroatia01:26:19
13234Alenka KosmačSlovenia01:28:11
14211Jelena VidulinNemamCroatia01:42:25
15213Karmen RadetikioSRK PulsCroatia01:48:40
16216Larisa VidulinNemaCroatia02:29:28
17227Silvina BabahmetovicNemaCroatia02:29:29

Rezultati sunny

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
115Simon Strnadšd nanosSlovenia02:45:30
271Oldrich JanecekKolland Top Sport GaalAustria02:47:22
347Ivan DiklićAK MAXIMVS-KAŠTELIRCroatia02:52:20
411Mauricio KrizmanicSD TrickeriCroatia02:54:37
526Bojan RafajDrenova trail 2019Croatia02:57:13
614Samo KnafeljSportKa, Salomon & SuuntoSlovenia03:00:26
748Ivan KernjusTk Albona ExtremeCroatia03:06:49
868Milan BudinskiNOCroatia03:08:28
980Tilen PotočnikSalomon teamSlovenia03:12:09
1035Dino DorčićindCroatia03:15:59
1117Tajda BogatajSportKaSlovenia03:18:47
1279SANDI MILOHANIĆCroatia03:18:53
1365Mauro ZohilSRK SutivanacCroatia03:20:32
1456Luka ŠpanjolTk.DoPunteiNazadCroatia03:22:02
154Goran PoznanovićA.K. PlitviceCroatia03:22:50
1685Antonio BujanCroatia03:27:10
1751Josip PavlinAbacusCroatia03:29:00
1853Kristijan ZrinićAdrenalina PulaCroatia03:29:00
1958Luka ŠkropetaOlimpik UmagCroatia03:34:03
2067Milan KukuljanindCroatia03:34:45
2119Urška ŠipecSlovenia03:35:38
2260Mario VurnekAK PlitviceCroatia03:39:17
2336Dino VidmarCroatia03:40:07
2429Damjan BobekSlovenia03:40:28
252Bogdana KrašovecSlovenia03:42:07
2657Luka KolarićINDCroatia03:43:38
2749Jakov StrunjeTk.DoPunteiNazadCroatia03:43:43
2866MICHELA BIACCAASD GRUPPO SPORTIVO SAN GIACOMItaly03:43:43
2977Roberto BasiacoOlimpik UmagCroatia03:45:06
3076Robert FlegarTK PulaPakistan03:45:23
3162Marko MATAIJA VALHOlimpik UmagSlovenia03:47:21
3286Isabel PetronioSlovenia03:48:38
3334Denis BrozićOlimpik UmagCroatia03:48:41
3410MARKO MARKOVIĆCroatia03:50:16
3533Dejan VukotićŠD Divji ZajciSlovenia03:51:22
3642Eva UrbancŠD Divji ZajciSlovenia03:51:22
3745Igor Fabris3TrekeraCroatia03:51:26
3844Vanja VukičevićSRK PulsCroatia03:51:27
3989Darko KajfešTK PulaCroatia03:54:50
4025Benjamin GuštinCroatia03:55:29
4118Tomislav Budinšćakjastreb extremeCroatia03:56:54
426Igor Vargasrd318Croatia03:57:27
438Ivan SlukanSlukićiCroatia03:57:34
4422Aleksandar PercCroatia03:58:55
4532Dean NovoselOlimpik umagCroatia03:58:55
4675Renato SurijanCroatia04:02:44
4774Petra RimanićINDCroatia04:03:21
4882Valentino ModrušanCroatia04:03:40
4972Paolo ZgrablićTeam NEOCroatia04:08:24
5063Marko NuićOlimpik UmagCroatia04:10:14
5178Roberto ŠpelićOlimpik UmagCroatia04:10:30
5237Dino VodopijaTeam NEOCroatia04:10:49
5370Nina BlečićSRK RikaCroatia04:12:19
5428Damir DubrovićINDCroatia04:12:20
559Ketrin VelićOlimpik Umag/SAK FIT ZapresicCroatia04:16:01
5681Toni BankoCroatia04:16:01
5788Nikola MijandrušićCroatia04:18:00
5841Erni ŠterleCroatia04:21:46
5913Raffaele FacchiniBobemarze TriesteItaly04:23:45
6016Susanna De GiorgioBobemarze TriesteItaly04:23:46
6184Koljka ScoriaCroatia04:26:36
6240Duško BrdarOlimpik UmagCroatia04:27:31
6361Marjan ĐuraškovićSRK PulsCroatia04:32:02
643Elke PruttiSU TRI STYRIAAustria04:48:20
655Herbert KuttnerAustria04:48:20
6627Dalibor MladenovićGTT - RikaCroatia04:48:30
6724Barbara KešmerDsr Run & funCroatia04:49:20
6854Loren RogovićCroatia04:49:20
6930Damir DelićSRK PulsCroatia05:00:50
707Igor VratarićOlimpik UmagCroatia05:06:07
7146Ingrid KukuljanindCroatia05:06:07
7269Mirjana BeračOLIMPIK UMAGCroatia05:06:07
7339Dubravka DruzetanimanCroatia05:13:32
7438Dražen PerićOlimpik UmagCroatia05:14:33
7543Helena GorencTek.siSlovenia05:23:40
7664Marko ŠušteričTek.siSlovenia05:23:40
7783Željko RadovanovićOlimpik UmagCroatia05:23:41
7812Primož KosmačSlovenia05:34:14
7950Mirjana Frantal JadreškoDSR Run&Fun PulaCroatia05:34:14
8031David MatkovićUdruga FotovunCroatia05:39:00
8120Zoran Kovačićbk bedakCroatia05:41:54
8287Mladen BudinšćakCroatia05:49:20
21Luka KolićCroatiaDNF
23Alesandro TusSrk RikaCroatiaDNF
52Klaudio JuricicRikaCroatiaDNF
55LUCIANO VAGELLInessunoItalyDNF
59Maksimilijan SankovićCroatiaDNF
73Patrik GortanMarčanaCroatiaDNF
    LUCIANO  VAGELLI nessuno Italy DNS
    Nóra  Németh   Hungary DNS
    Tamas  Polauf   Hungary DNS
    Vanja  Vukicevic Srk Puls Croatia DNS
    Alesandro  Tus Srk Rika Croatia DNS
    Vedran  Kovačić   Croatia DNS
    Antonio  Chiavalon SRK Puls Croatia DNS
    Bruno  Radić Tk.DoPunteiNazad Croatia DNS
    GORAN  VORKAPIĆ SRK ALBA Croatia DNS
    Dalibor  Ukota SRK PULS Croatia DNS
    Željko  Kereta Ak Okit Croatia DNS
    Ivan  Bankovic Srk Puls Croatia DNS
    Andrej  Ograjenšek   Slovenia DNS
    Dubravka  Hrvatin Peruč SD TRICKERI Croatia DNS
    Petko  Drakulić AK Plitvice Croatia DNS
    Primož  Lavrič   Slovenia DNS
    Mario  Vuković AK Plitvice Croatia DNS

Rezultati sunny - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
115Simon Strnadšd nanosSlovenia02:45:30
271Oldrich JanecekKolland Top Sport GaalAustria02:47:22
347Ivan DiklićAK MAXIMVS-KAŠTELIRCroatia02:52:20
411Mauricio KrizmanicSD TrickeriCroatia02:54:37
526Bojan RafajDrenova trail 2019Croatia02:57:13
614Samo KnafeljSportKa, Salomon & SuuntoSlovenia03:00:26
748Ivan KernjusTk Albona ExtremeCroatia03:06:49
868Milan BudinskiNOCroatia03:08:28
980Tilen PotočnikSalomon teamSlovenia03:12:09
1035Dino DorčićindCroatia03:15:59
1179SANDI MILOHANIĆCroatia03:18:53
1265Mauro ZohilSRK SutivanacCroatia03:20:32
1356Luka ŠpanjolTk.DoPunteiNazadCroatia03:22:02
144Goran PoznanovićA.K. PlitviceCroatia03:22:50
1585Antonio BujanCroatia03:27:10
1651Josip PavlinAbacusCroatia03:29:00
1753Kristijan ZrinićAdrenalina PulaCroatia03:29:00
1858Luka ŠkropetaOlimpik UmagCroatia03:34:03
1967Milan KukuljanindCroatia03:34:45
2060Mario VurnekAK PlitviceCroatia03:39:17
2136Dino VidmarCroatia03:40:07
2229Damjan BobekSlovenia03:40:28
2357Luka KolarićINDCroatia03:43:38
2449Jakov StrunjeTk.DoPunteiNazadCroatia03:43:43
2577Roberto BasiacoOlimpik UmagCroatia03:45:06
2676Robert FlegarTK PulaPakistan03:45:23
2762Marko MATAIJA VALHOlimpik UmagSlovenia03:47:21
2834Denis BrozićOlimpik UmagCroatia03:48:41
2910MARKO MARKOVIĆCroatia03:50:16
3033Dejan VukotićŠD Divji ZajciSlovenia03:51:22
3145Igor Fabris3TrekeraCroatia03:51:26
3244Vanja VukičevićSRK PulsCroatia03:51:27
3389Darko KajfešTK PulaCroatia03:54:50
3425Benjamin GuštinCroatia03:55:29
3518Tomislav Budinšćakjastreb extremeCroatia03:56:54
366Igor Vargasrd318Croatia03:57:27
378Ivan SlukanSlukićiCroatia03:57:34
3822Aleksandar PercCroatia03:58:55
3932Dean NovoselOlimpik umagCroatia03:58:55
4075Renato SurijanCroatia04:02:44
4182Valentino ModrušanCroatia04:03:40
4272Paolo ZgrablićTeam NEOCroatia04:08:24
4363Marko NuićOlimpik UmagCroatia04:10:14
4478Roberto ŠpelićOlimpik UmagCroatia04:10:30
4537Dino VodopijaTeam NEOCroatia04:10:49
4628Damir DubrovićINDCroatia04:12:20
4781Toni BankoCroatia04:16:01
4888Nikola MijandrušićCroatia04:18:00
4941Erni ŠterleCroatia04:21:46
5013Raffaele FacchiniBobemarze TriesteItaly04:23:45
5140Duško BrdarOlimpik UmagCroatia04:27:31
5261Marjan ĐuraškovićSRK PulsCroatia04:32:02
535Herbert KuttnerAustria04:48:20
5427Dalibor MladenovićGTT - RikaCroatia04:48:30
5554Loren RogovićCroatia04:49:20
5630Damir DelićSRK PulsCroatia05:00:50
577Igor VratarićOlimpik UmagCroatia05:06:07
5838Dražen PerićOlimpik UmagCroatia05:14:33
5964Marko ŠušteričTek.siSlovenia05:23:40
6083Željko RadovanovićOlimpik UmagCroatia05:23:41
6112Primož KosmačSlovenia05:34:14
6231David MatkovićUdruga FotovunCroatia05:39:00
6320Zoran Kovačićbk bedakCroatia05:41:54
6487Mladen BudinšćakCroatia05:49:20

Rezultati sunny - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
117Tajda BogatajSportKaSlovenia03:18:47
219Urška ŠipecSlovenia03:35:38
32Bogdana KrašovecSlovenia03:42:07
466MICHELA BIACCAASD GRUPPO SPORTIVO SAN GIACOMItaly03:43:43
586Isabel PetronioSlovenia03:48:38
642Eva UrbancŠD Divji ZajciSlovenia03:51:22
774Petra RimanićINDCroatia04:03:21
870Nina BlečićSRK RikaCroatia04:12:19
99Ketrin VelićOlimpik Umag/SAK FIT ZapresicCroatia04:16:01
1016Susanna De GiorgioBobemarze TriesteItaly04:23:46
1184Koljka ScoriaCroatia04:26:36
123Elke PruttiSU TRI STYRIAAustria04:48:20
1324Barbara KešmerDsr Run & funCroatia04:49:20
1446Ingrid KukuljanindCroatia05:06:07
1569Mirjana BeračOLIMPIK UMAGCroatia05:06:07
1639Dubravka DruzetanimanCroatia05:13:32
1743Helena GorencTek.siSlovenia05:23:40
1850Mirjana Frantal JadreškoDSR Run&Fun PulaCroatia05:34:14

Rezultati urban

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1342Mark BogatajSportKaSlovenia01:02:45
2314Simon Strnadšd nanosSlovenia01:02:48
3310Mauricio KrizmanicSD TrickeriCroatia01:06:09
4313Samo KnafeljSportKa, Salomon & SuuntoSlovenia01:06:53
5303Goran PoznanovićA.K. PlitviceCroatia01:08:54
6326Entoni ŠirolSD Trickeri/Nu3sportCroatia01:09:35
7327Filian FabrisCroatia01:10:08
8312Raffaele FacchiniBobemarze TriesteItaly01:10:41
9316Tajda BogatajSportKaSlovenia01:12:28
10324Darija BostjančićAd NaturaCroatia01:12:53
11307Ivan SlukanSlukićiCroatia01:13:00
12333Marko MeštrovićCroatia01:13:04
13334Piero Moscardafitness youCroatia01:14:26
14332Luka Kučerka/Croatia01:15:30
15309MARKO MARKOVIĆCroatia01:16:00
16343Andrej BogatajSportKaSlovenia01:17:17
17325Dario PetelinCroatia01:18:08
18339Marino VelčićCroatia01:18:16
19301Bogdana KrašovecSlovenia01:18:49
20318Urška ŠipecSlovenia01:19:45
21357Igor DorotićCroatia01:20:09
22321Alenka PopićSlovenia01:22:36
23331Jure PograjcSlovenia01:22:37
24355Ilir PantinaCroatia01:25:01
25351Luigina Serafin Italy01:25:10
26337Martina Šajina IvetićSD TrickeriCroatia01:25:55
27322Damien DailleFrance01:26:24
28306Igor VratarićOlimpik UmagCroatia01:26:46
29305Igor Vargasrd318Croatia01:27:16
30317Tomislav Budinšćakjastreb extremeCroatia01:27:19
31328Franc RoganTK VelenjeSlovenia01:27:46
32308Ketrin VelićOlimpik Umag/SAK FIT ZapresicCroatia01:28:08
33348Simona GlavanJoga sobaSlovenia01:30:23
34302Elke PruttiSU TRI STYRIAAustria01:31:56
35304Herbert KuttnerAustria01:31:56
36338Susanne GermadnikAustria01:31:56
37335Vanja ModrušanIndCroatia01:32:36
38356Elvis PincinCroatia01:33:22
39349Klemen TomašićSlovenia01:33:37
40350Metod TomašićSlovenia01:33:38
41323Damir BonacaIndCroatia01:35:03
42345Kornelija BelovariIndCroatia01:36:43
43315Susanna De GiorgioBobemarze TriesteItaly01:37:57
44336Višnja BukovacBK NovigradCroatia01:38:57
45346Vitomir KolonicIndCroatia01:38:58
46352Tatjana Da DaltItaly01:40:24
47353Umberto Dal BoItaly01:40:25
48311Primož KosmačSlovenia01:43:20
49340Gianni Miglioranzarunning bearSlovenia01:46:18
50341Sabina Miglioranzarunning bearSlovenia01:46:18
51344Karmen RadetikioSRK PulsCroatia02:28:12
300Alenka KosmačSloveniaDNF
319Zoran Kovačićbk bedakCroatiaDNF
320Luka KolićCroatiaDNF
329Irena VukmanovINDCroatiaDNF
347Mladen BudinšćakCroatiaDNF
354Gurando UlianaItalyDNF
    Petko Drakulić AK Plitvice Croatia DNS
    Primož Lavrič   Slovenia DNS
    Mario Vuković AK Plitvice Croatia DNS
    Vanja Vukičević Srk PULS Croatia DNS
    Metod Tomašič   Slovenia DNS
    Klemen Tomašič   Slovenia DNS
    Željko Kereta Ak Okit Croatia DNS

Rezultati urban - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1342Mark BogatajSportKaSlovenia01:02:45
2314Simon Strnadšd nanosSlovenia01:02:48
3310Mauricio KrizmanicSD TrickeriCroatia01:06:09
4313Samo KnafeljSportKa, Salomon & SuuntoSlovenia01:06:53
5303Goran PoznanovićA.K. PlitviceCroatia01:08:54
6326Entoni ŠirolSD Trickeri/Nu3sportCroatia01:09:35
7327Filian FabrisCroatia01:10:08
8312Raffaele FacchiniBobemarze TriesteItaly01:10:41
9307Ivan SlukanSlukićiCroatia01:13:00
10333Marko MeštrovićCroatia01:13:04
11334Piero Moscardafitness youCroatia01:14:26
12332Luka Kučerka/Croatia01:15:30
13309MARKO MARKOVIĆCroatia01:16:00
14343Andrej BogatajSportKaSlovenia01:17:17
15325Dario PetelinCroatia01:18:08
16339Marino VelčićCroatia01:18:16
17357Igor DorotićCroatia01:20:09
18331Jure PograjcSlovenia01:22:37
19355Ilir PantinaCroatia01:25:01
20322Damien DailleFrance01:26:24
21306Igor VratarićOlimpik UmagCroatia01:26:46
22305Igor Vargasrd318Croatia01:27:16
23317Tomislav Budinšćakjastreb extremeCroatia01:27:19
24328Franc RoganTK VelenjeSlovenia01:27:46
25304Herbert KuttnerAustria01:31:56
26356Elvis PincinCroatia01:33:22
27349Klemen TomašićSlovenia01:33:37
28350Metod TomašićSlovenia01:33:38
29323Damir BonacaIndCroatia01:35:03
30346Vitomir KolonicIndCroatia01:38:58
31353Umberto Dal BoItaly01:40:25
32311Primož KosmačSlovenia01:43:20
33340Gianni Miglioranzarunning bearSlovenia01:46:18

Rezultati urban - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1316Tajda BogatajSportKaSlovenia01:12:28
2324Darija BostjančićAd NaturaCroatia01:12:53
3301Bogdana KrašovecSlovenia01:18:49
4318Urška ŠipecSlovenia01:19:45
5321Alenka PopićSlovenia01:22:36
6351Luigina Serafin Italy01:25:10
7337Martina Šajina IvetićSD TrickeriCroatia01:25:55
8308Ketrin VelićOlimpik Umag/SAK FIT ZapresicCroatia01:28:08
9348Simona GlavanJoga sobaSlovenia01:30:23
10302Elke PruttiSU TRI STYRIAAustria01:31:56
11338Susanne GermadnikAustria01:31:56
12335Vanja ModrušanIndCroatia01:32:36
13345Kornelija BelovariIndCroatia01:36:43
14315Susanna De GiorgioBobemarze TriesteItaly01:37:57
15336Višnja BukovacBK NovigradCroatia01:38:57
16352Tatjana Da DaltItaly01:40:24
17341Sabina Miglioranzarunning bearSlovenia01:46:18
18344Karmen RadetikioSRK PulsCroatia02:28:12

DJEČJA UTRKA – REZULTATI

VRTIĆ

DEČKI:

  1. PAOLO RUSAC
  2. PATRIK RUSAC
  3. DAVID SULIĆ
  4. PAULO KRIŽMANIĆ
  5. ANDREJ ŠTUMBERGER
  6. MAK FARKAŠ
  7. SANDRO KRIŽMANIĆ

CURE:

  1. IZABELA MODRUŠAN
  2. TONKA LONČAR
  3. DORA SIRONIĆ
  4. MAJA HRELJA
  5. ANA ZORKO
  6. LUCIJA PILAT

1 – 4 RAZRED

DEČKI:

  1. LUKA KLJAJIĆ
  2. ANTE SLUKAN
  3. SURI HODŽIĆ-SPREMO
  4. JOSIP SLUKAN
  5. LUKA KOŠETO
  6. TOMA SLUKAN
  7. NOA ŠURAN
  8. STEFAN PREKALJ
  9. DAVID KOŠETO
  10. JURA PILAT

CURE:

  1. TARA SPREMO – HODŽIĆ
  2. EMA ŠURAN
  3. ANA IVETIĆ

5 – 8 RAZRED

CURE:

  1. JOSIPA RIGO
  2. DANIJELA KLJAJIĆ