Sunny + Urban - muškarci/men

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

2

Andraz Hribar

Srk Puls

Slovenija

3:49:31

2

17

Matic Modic

TK Ljubljana

slovenia

3:51:27

3

18

Mauricio Krizmanic

TK Albona Trickeri

Hrvatska

4:07:53

4

19

Miha Škulj

 

Slovenija

4:10:43

5

5

Aleš Rijavec

MTB trail center Kočevje

SLO

4:17:05

6

9

Fabio Petrizzo

Atletica Buja

Italy

4:33:41

7

20

Miroslav Maršanić

 

Hrvatska

4:34:30

8

10

Goran Poznanović

A. K. Plitvice

Hrvatska

4:38:35

9

25

Tomislav Klančnik

TKA

Slovenija

4:39:27

10

24

Ritter Markus

 

Austria

4:56:09

11

28

Veljano Brnobič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

5:56:54

12

11

Gordan Deluka

Torpedo runners

Hrvatska

6:10:12

13

21

Nikola Zidaric

 

Croatia

6:14:27

14

27

Vedran Mohorovičić

 

Hrvatska

6:19:40

15

366

Ranko Grković

Trickeri

Hrvatska

6:28:31

16

23

Primož Kosmač

 

Slovenija

6:55:31

17

130

Vladimir Dobrivojević

   

7:04:41

18

64

Mladen Živčić

 

Slovenija

7:20:43

19

101

Lado Krašovec

 

Slovenija

8:08:50

 

Sunny + Urban - žene/women

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

410

Bogdana Krašovec

 

Slovenija

5:43:16

2

14

Karla Oblak

Nuvola

slovenia

6:15:48

3

15

Kristina Afrić

 

Hrvatska

6:45:45

4

16

Maja Filipović

Olimpik Umag

Hr

7:14:45

5

22

Paola Ellero

Atletica Buja

Italy

7:17:03

6

134

Jelena Rosandić

 

Slovenija

7:23:13

7

29

Vera Franc

OK Kapela, Zagreb

Hrvatska

7:32:10

8

3

Alenka Kosmač

 

Slovenija

8:16:35

 

Urban

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

316

Matic Modic

TK Ljubljana

slovenia

00:57:45

2

301

Andraz Hribar

Srk Puls

Slovenija

00:59:09

3

317

Mauricio Krizmanic

TK Albona Trickeri

Hrvatska

01:00:52

4

326

Vedran Mohorovičić

 

Hrvatska

01:01:30

5

318

Miha Škulj

 

Slovenija

01:01:44

6

304

Aleš Rijavec

MTB trail center Kočevje

SLO

01:02:47

7

354

Marko Marinković

Gusari

Croatia

01:04:34

8

407

Marino Jurcan

Triatlon klub Pula

Hrvatska

01:05:57

9

309

Goran Poznanović

A. K. Plitvice

Hrvatska

01:06:26

10

308

Fabio Petrizzo

Atletica Buja

Italy

01:06:45

11

319

Miroslav Maršanić

 

Hrvatska

01:08:10

12

387

Vedran Vale

 

Hrvatska

01:08:46

13

324

Tomislav Klančnik

TKA

Slovenija

01:09:38

14

303

Alessandro Plaino

jalmicco corse

italy

01:09:53

15

358

Milan Kukuljan

ind

croatia

01:10:27

16

368

Robert Bertetić

SD Trickeri

Hrvatska

01:10:27

17

323

Ritter Markus

 

Austria

01:11:56

18

369

Ronald Korotaj

IND

Hrvatska

01:12:33

19

355

Marta Mocinic

 

Hrvatska

01:12:56

20

375

Simon Batistič

ŠD Elektro Primorska

Slovenija

01:14:31

21

349

Jelena Đorđević

Gusari

Hrvatska

01:14:42

22

310

Gordan Deluka

Torpedo runners

Hrvatska

01:15:20

23

409

Senka Senković

Vrsar

Hrvatska

01:16:28

24

300

Lorella Visintin

Teenagers

Italiy

01:16:43

25

378

Slobodan Gojko

 

Hrvatska

01:17:19

26

333

Ivan Ivekić

Torpedo runners

Hrvatska

01:18:02

27

351

Lucas Daels

 

Belgium

01:18:45

28

406

Cristina Giusto

asd triathlon lignano sabbiado

italy

01:18:47

29

410

Bogdana Krašovec

 

Slovenija

01:19:09

30

335

Ante Tibljaš

TorpedoRunnersi

Hrvatska

01:19:10

31

353

Marko Ruba

Adrenalina

Hrvatska

01:19:41

32

360

Miroslav Trahlic

ind

croatia

01:20:33

33

365

Petra Ritter

 

Austria

01:21:11

34

384

Valentina Stanissa

IND

Hrvatska

01:22:41

35

357

Martina Šajina Ivetić

SD Trickeri

Hrvatska

01:23:18

36

381

Suzi Ladavac

SD Trickeri

Hrvatska

01:23:18

37

347

Ivana Kinkela

Torpedo Runners

Hrvatska

01:23:26

38

408

Damir Popović

 

Hrvatska

01:23:33

39

408

Dragan Drobac

 

Hrvatska

01:23:33

40

363

Nina Karlić

Ki fa meno

Hrvatska

01:23:34

41

327

Veljano Brnobič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:24:06

42

313

Karla Oblak

Nuvola

slovenia

01:24:40

43

332

Alfio Harić

DSR Run & Fun

Hrvatska

01:24:47

44

356

Martina Gerbec Matić

Torpedo Runners

Hrvatska

01:25:49

45

386

Vedran Matić

-

Hrvatska

01:25:50

46

390

Zorica Andrić

 

Hrvatska

01:26:28

47

389

Višnja Bukovac

BK Novigrad

Hrvatska

01:27:12

48

314

Kristina Afrić

 

Hrvatska

01:27:35

49

338

Branka Malešević

Torpedo runners

Hrvatska

01:27:47

50

395

Tatjana Mičovič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:27:50

51

320

Nikola Zidaric

 

Croatia

01:28:32

52

350

Katja Rubeša

Torpedo runners

Hrvatska

01:28:59

53

379

Suzana Tramte

/

Slovenia

01:31:01

54

380

Igor Stefano Brkarić

THE RED TEAM

Hrvatska

01:32:49

55

322

Primož Kosmač

 

Slovenija

01:32:51

56

403

Mladen Živčić

 

Slovenija

01:33:10

57

339

Dajana Šarić

IND

Hrvatska

01:33:20

58

340

Dalibor Janjatović

VK Adriaco Poreč

Hrvatska

01:33:20

59

341

Denisa Dujmić

Torpedo Runners

Hrvatska

01:33:20

60

344

Ingrid Kukuljan

ind

croatia

01:33:20

61

345

Irena Kodra

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:33:20

62

348

Jadranka Dragičević

Torpedo runners

Hrvatska

01:33:20

63

366

Ranko Grković

Trickeri

Hrvatska

01:33:20

64

400

Ksenija Vrčkovnik

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:33:48

65

397

Sanela Kadič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:34:06

66

396

Liljana Sergaš

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:34:06

67

399

Franko Skok

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:34:06

68

398

Zoran Stojanovič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:34:09

69

342

Gianni Miglioranza

 

Slovenia

01:35:10

70

371

Sandra Deluka

Torpedo runners

Hrvatska

01:35:10

71

402

Vladimir Dobrivojević

 

Hrvatska

01:35:11

72

404

Jelena Rosandić

 

Slovenija

01:35:40

73

394

Katja Lazar

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:36:01

74

393

Tjaša Jerman

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:36:01

75

315

Maja Filipović

Olimpik Umag

Hr

01:36:14

76

346

Iva Buškulić

Torpedo runners

Hrvatska

01:38:37

77

352

Ljiljana Pavlović

Torpedo runners

Hrvatska

01:38:37

78

372

Sanja Cinkopan Korotaj

IND

Hrvatska

01:38:43

79

388

Veronika Brčić

torpedo runners

hrvatska

01:40:59

80

321

Paola Ellero

Atletica Buja

Italy

01:41:00

81

370

Sanda Zorica

Torpedo runners

Hrvatska

01:41:40

82

334

Anamarija Alić

Torpedo Runners

Hrvatska

01:47:02

83

383

Tamara Iharos

-

Hrvatska

01:47:25

84

361

Nada Kaštelan

 

Hrvatska

01:51:52

85

392

Irena Kajfež

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:52:36

86

391

Barbara Kajfež Malovec

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:52:36

87

330

Aleksandra Deluka Tibljas

TorpedoRunners

Hrvatska

01:53:02

88

364

Petra Jerkic

 

Hrvatska

01:53:03

89

302

Alenka Kosmač

 

Slovenija

01:55:21

90

405

Lado Krašovec

 

Slovenija

01:55:21

91

367

Renata Ševerdija

Torpedo Runners

Hrvatska

02:03:31

92

382

Tamara Despotovic

Torpedo Runners

Hrvatska

02:05:41

93

385

Vanessa Pibernik

Torpedo runners

Hrvatska

02:05:41

94

328

Vera Franc

OK Kapela, Zagreb

Hrvatska

02:12:35

 

305

Ana Rumiha

Pokret Odmora

Croatia

DNF

 

306

Andrej Zaman

ŠD Tekači Vipavske doline

Slovenija

DNF

 

307

Borko Zugan

SRK Rika

Hrvatska

DNF

 

311

Ivana Ivandija

Ind

Hrvatska

DNF

 

312

Josipa Pavlovic

Torpedo runners

Hrvatska

DNF

 

325

Vanja Vukičević

Srk PULS

Croatia

DNF

 

329

Vjekoslav Ivandija

Ind

Hrvatska

DNF

 

331

Alen Aničić

Individual

Hrvatska

DNF

 

336

Asia Butinar

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

DNF

 

337

Bernarda Habe

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

DNF

 

343

Goran Matešić

individualno

Hrvatska

DNF

 

359

Mirela Jurčić

individualno

Hrvatska

DNF

 

362

Neven Voric

 

Hrvatska

DNF

 

373

Sanja Kauzlarić

Torpedo runners

Hrvatska

DNF

 

374

Saša Radola

Limitless

Hrvatska

DNF

 

376

Simona Glavan

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

DNF

 

377

Simona Komen

Torpedo runners

Hrvatska

DNF

 

401

David Dilič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

DNF

 

Urban - muškarci/men

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

316

Matic Modic

TK Ljubljana

slovenia

00:57:45

2

301

Andraz Hribar

Srk Puls

Slovenija

00:59:09

3

317

Mauricio Krizmanic

TK Albona Trickeri

Hrvatska

01:00:52

4

326

Vedran Mohorovičić

 

Hrvatska

01:01:30

5

318

Miha Škulj

 

Slovenija

01:01:44

6

304

Aleš Rijavec

MTB trail center Kočevje

SLO

01:02:47

7

354

Marko Marinković

Gusari

Croatia

01:04:34

8

407

Marino Jurcan

Triatlon klub Pula

Hrvatska

01:05:57

9

309

Goran Poznanović

A. K. Plitvice

Hrvatska

01:06:26

10

308

Fabio Petrizzo

Atletica Buja

Italy

01:06:45

11

319

Miroslav Maršanić

 

Hrvatska

01:08:10

12

387

Vedran Vale

 

Hrvatska

01:08:46

13

324

Tomislav Klančnik

TKA

Slovenija

01:09:38

14

303

Alessandro Plaino

jalmicco corse

italy

01:09:53

15

358

Milan Kukuljan

ind

croatia

01:10:27

16

368

Robert Bertetić

SD Trickeri

Hrvatska

01:10:27

17

323

Ritter Markus

 

Austria

01:11:56

18

369

Ronald Korotaj

IND

Hrvatska

01:12:33

19

375

Simon Batistič

ŠD Elektro Primorska

Slovenija

01:14:31

20

310

Gordan Deluka

Torpedo runners

Hrvatska

01:15:20

21

378

Slobodan Gojko

 

Hrvatska

01:17:19

22

333

Ivan Ivekić

Torpedo runners

Hrvatska

01:18:02

23

351

Lucas Daels

 

Belgium

01:18:45

24

335

Ante Tibljaš

TorpedoRunnersi

Hrvatska

01:19:10

25

353

Marko Ruba

Adrenalina

Hrvatska

01:19:41

26

360

Miroslav Trahlic

ind

croatia

01:20:33

27

408

Damir Popović

 

Hrvatska

01:23:33

28

408

Dragan Drobac

 

Hrvatska

01:23:33

29

327

Veljano Brnobič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:24:06

30

332

Alfio Harić

DSR Run & Fun

Hrvatska

01:24:47

31

386

Vedran Matić

-

Hrvatska

01:25:50

32

320

Nikola Zidaric

 

Croatia

01:28:32

33

380

Igor Stefano Brkarić

THE RED TEAM

Hrvatska

01:32:49

34

322

Primož Kosmač

 

Slovenija

01:32:51

35

403

Mladen Živčić

 

Slovenija

01:33:10

36

340

Dalibor Janjatović

VK Adriaco Poreč

Hrvatska

01:33:20

37

366

Ranko Grković

Trickeri

Hrvatska

01:33:20

38

399

Franko Skok

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:34:06

39

398

Zoran Stojanovič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:34:09

40

342

Gianni Miglioranza

 

Slovenia

01:35:10

41

402

Vladimir Dobrivojević

 

Hrvatska

01:35:11

42

405

Lado Krašovec

 

Slovenija

01:55:21

 

Urban - žene/women

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

355

Marta Mocinic

 

Hrvatska

01:12:56

2

349

Jelena Đorđević

Gusari

Hrvatska

01:14:42

3

409

Senka Senković

Vrsar

Hrvatska

01:16:28

4

300

Lorella Visintin

Teenagers

Italiy

01:16:43

5

406

Cristina Giusto

asd triathlon lignano sabbiado

italy

01:18:47

6

410

Bogdana Krašovec

 

Slovenija

01:19:09

7

365

Petra Ritter

 

Austria

01:21:11

8

384

Valentina Stanissa

IND

Hrvatska

01:22:41

9

357

Martina Šajina Ivetić

SD Trickeri

Hrvatska

01:23:18

10

381

Suzi Ladavac

SD Trickeri

Hrvatska

01:23:18

11

347

Ivana Kinkela

Torpedo Runners

Hrvatska

01:23:26

12

363

Nina Karlić

Ki fa meno

Hrvatska

01:23:34

13

313

Karla Oblak

Nuvola

slovenia

01:24:40

14

356

Martina Gerbec Matić

Torpedo Runners

Hrvatska

01:25:49

15

390

Zorica Andrić

 

Hrvatska

01:26:28

16

389

Višnja Bukovac

BK Novigrad

Hrvatska

01:27:12

17

314

Kristina Afrić

 

Hrvatska

01:27:35

18

338

Branka Malešević

Torpedo runners

Hrvatska

01:27:47

19

395

Tatjana Mičovič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:27:50

20

350

Katja Rubeša

Torpedo runners

Hrvatska

01:28:59

21

379

Suzana Tramte

/

Slovenia

01:31:01

22

339

Dajana Šarić

IND

Hrvatska

01:33:20

23

341

Denisa Dujmić

Torpedo Runners

Hrvatska

01:33:20

24

344

Ingrid Kukuljan

ind

croatia

01:33:20

25

345

Irena Kodra

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:33:20

26

348

Jadranka Dragičević

Torpedo runners

Hrvatska

01:33:20

27

400

Ksenija Vrčkovnik

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:33:48

28

397

Sanela Kadič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:34:06

29

396

Liljana Sergaš

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:34:06

30

371

Sandra Deluka

Torpedo runners

Hrvatska

01:35:10

31

404

Jelena Rosandić

 

Slovenija

01:35:40

32

394

Katja Lazar

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:36:01

33

393

Tjaša Jerman

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:36:01

34

315

Maja Filipović

Olimpik Umag

Hr

01:36:14

35

346

Iva Buškulić

Torpedo runners

Hrvatska

01:38:37

36

352

Ljiljana Pavlović

Torpedo runners

Hrvatska

01:38:37

37

372

Sanja Cinkopan Korotaj

IND

Hrvatska

01:38:43

38

388

Veronika Brčić

torpedo runners

hrvatska

01:40:59

39

321

Paola Ellero

Atletica Buja

Italy

01:41:00

40

370

Sanda Zorica

Torpedo runners

Hrvatska

01:41:40

41

334

Anamarija Alić

Torpedo Runners

Hrvatska

01:47:02

42

383

Tamara Iharos

-

Hrvatska

01:47:25

43

361

Nada Kaštelan

 

Hrvatska

01:51:52

44

392

Irena Kajfež

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:52:36

45

391

Barbara Kajfež Malovec

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:52:36

46

330

Aleksandra Deluka Tibljas

TorpedoRunners

Hrvatska

01:53:02

47

364

Petra Jerkic

 

Hrvatska

01:53:03

48

302

Alenka Kosmač

 

Slovenija

01:55:21

49

367

Renata Ševerdija

Torpedo Runners

Hrvatska

02:03:31

50

382

Tamara Despotovic

Torpedo Runners

Hrvatska

02:05:41

51

385

Vanessa Pibernik

Torpedo runners

Hrvatska

02:05:41

52

328

Vera Franc

OK Kapela, Zagreb

Hrvatska

02:12:35

 

Rezultati sunny

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

2

Andraz Hribar

Srk Puls

Slovenija

02:50:22

2

17

Matic Modic

TK Ljubljana

slovenia

02:53:42

3

100

Olda Janeček

Kolland Topsport Gaal

Austria

02:55:37

4

67

Ivan Diklić

Kaštelir

Hrvatska

02:59:52

5

18

Mauricio Krizmanic

TK Albona Trickeri

Hrvatska

03:07:01

6

19

Miha Škulj

 

Slovenija

03:08:59

7

63

Igor Rudan

Tiki Team

Hrvatska

03:09:45

8

97

Mitja Volčanšek

Istrski tovar

Slovenija

03:10:45

9

109

Samo Knafelj

 

Slovenia

03:11:22

10

94

Milan Budinski

NO

Hrvatska

03:12:51

11

143

Ervin Radulović

   

03:13:17

12

69

Ivan Kernjus

Tk Tar-Vabriga

HRV

03:13:32

13

125

VEDRAN DAKIĆ

X

HRVATSKA

03:13:36

14

8

Borko Zugan

SRK Rika

Hrvatska

03:13:56

15

5

Aleš Rijavec

MTB trail center Kočevje

SLO

03:14:18

16

52

edi sorgo

ISTRSKI TOVAR

Slovenija

03:16:49

17

39

Bruno Radić

Tk.DoPunteiNazad

Hrvatska

03:16:59

18

85

Marko Tomić

Olimpik Umag

Hrvatska

03:24:29

19

89

Martin Volk

 

Slovenija

03:26:09

20

20

Miroslav Maršanić

 

Hrvatska

03:26:20

21

9

Fabio Petrizzo

Atletica Buja

Italy

03:26:56

22

88

Martin Zidarić

SD Trickeri/SRK Rika

Hrvatska

03:27:14

23

50

Dino Dejak

VK ADRIACO POREČ

Hrvatska

03:28:52

24

25

Tomislav Klančnik

TKA

Slovenija

03:29:49

25

142

Nenad Ostojić

AK Jastreb 99

Hrvatska

03:30:48

26

10

Goran Poznanović

A. K. Plitvice

Hrvatska

03:32:09

27

81

Alex Đaković

SK Alba/SK Rika

Hrvatska

03:36:03

28

76

Kristijan Zrinić

SRK Alba

Croatia

03:39:50

29

103

Peter Macuh

Team Grmada

Slovenija

03:40:20

30

37

Bernard Perković

DSR Run & Fun

Croatia

03:41:55

31

68

Ivan Banković

Srk Puls

Hrvatska

03:43:13

32

24

Ritter Markus

 

Austria

03:44:13

33

110

Sanel Hrvatin

DSR Run & Fun

Croatia

03:44:50

34

111

Sanja Vebster

Tekaška skupina Jesenice

Slovenia

03:45:23

35

116

Siniša Ivanković

DSR Run & Fun

Croatia

03:45:23

36

73

Josip Pavlin

IND

Hrvatska

03:45:39

37

54

Florijan Ban

SRK RIKA

Hrvatska

03:50:38

38

51

Draga Žbontar

Tekaška skupina Jesenice

Slovenija

03:51:14

39

53

Emir Jakupović

JAKI Labrador team

Croatia

03:53:53

40

38

Bojan Kramar

KGT Papež

Slovenija

03:56:13

41

82

Marina Rotar

Olimpik Umag

Hrvatska

03:56:58

42

49

Denis Krizmanić

Individual

Hrvatska

03:57:12

43

129

Vladimir Ljubešić

Srk Puls

Hrvatska

03:57:34

44

34

Andrej Bergant

 

Slovenija

03:58:20

45

108

Rok Zupančič

 

Slovenija

03:59:55

46

114

Saša Čabaravdić

DSR Run & Fun

Croatia

04:01:27

47

35

Andrej Ograjenšek

 

Slovenia

04:02:39

48

93

MICHELA BIACCA

ASD G.S. SAN GIACOMO

ITALY

04:03:20

49

107

Roberto Basiaco

Olimpik Umag

Hrvatska

04:06:00

50

78

Luka Škropeta

Olimpik Run

Hrvatska

04:07:45

51

45

Dean Novosel

Olimpik umag

Hrvatska

04:07:46

52

120

Tomislav Spanjol

TK DoPunteiNazad

Hrvatska

04:08:23

53

102

Patrik Gortan

Ind

Hrvatska

04:08:32

54

7

Andrej Zaman

ŠD Tekači Vipavske doline

Slovenija

04:08:38

55

104

Robert Flegar

TK Pula

Hrvatska

04:08:53

56

121

Toni Drandić

 

Hrvatska

04:09:45

57

133

Marko Nuić

Olimpik Umag

Hrvatska

04:13:13

58

83

Mario Vurnek

Atletski klub Plitvice

Hrvatska

04:13:43

59

60

Igor Prenz

DSR Run & Fun

Croatia

04:17:13

60

61

Igor Fabris

ind

Hrvatska

04:17:14

61

33

Ana Benčić

Olimpik Umag

Hrvatska

04:17:16

62

124

Vedran Kovačić

 

Croatia

04:17:17

63

132

Nataša Rogić Jukopila

SRK Alba

Hrvatska

04:17:17

64

43

Dalibor Fućak

Gtt

hrvatska

04:18:58

65

12

Ivana Ivandija

Ind

Hrvatska

04:19:10

66

30

Vjekoslav Ivandija

Ind

Hrvatska

04:19:10

67

106

Roberto Špelić

Olimpik Umag

Hrvatska

04:20:58

68

128

Viliam Gašparini

DSR Run & Fun

Croatia

04:23:11

69

136

Bogdana Krašovec

 

Slovenija

04:24:07

70

117

Stanko Razbojnikov

DSR Run & Fun

Croatia

04:24:29

71

44

Damir Blašković

DSR Run & Fun

Croatia

04:24:52

72

98

Neven Mijanović

Olimpik Umag

Hrvatska

04:25:36

73

126

Vedrana Maršić

SRK PULS

Hrvatska

04:25:36

74

87

Marko Novak

Ultra trail Ribnica

Slovenija

04:25:59

75

99

Nuša Jelenc

Tekaška skupina Jesenice

Slovenija

04:26:19

76

122

Urška Robnik

IPA KLUB LJUBLJANA

Slovenina

04:26:19

77

127

Vesna Vareško

DSR Run & Fun

Croatia

04:28:04

78

92

Melanie Edlinger

pewag racing team

Austria

04:28:07

79

48

Denis Drandić

DSR Run & Fun

Croatia

04:32:42

80

90

Maša Jerin

DSR Run & Fun

Croatia

04:32:42

81

28

Veljano Brnobič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

04:32:48

82

41

Cristina Vojić Krajcar

Olimpic running team Umag

Hrvatska

04:36:18

83

115

Saša Rot Zankola

Olimpik Umag

Hrvatska

04:36:18

84

79

Luka Španjol

 

Croatia

04:39:46

85

84

Marko Mataija Valh

OLIMPIK UMAG

Hrvatska

04:43:19

86

131

Bogdan Kozina

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

04:45:14

87

21

Nikola Zidaric

 

Croatia

04:45:55

88

14

Karla Oblak

Nuvola

slovenia

04:51:08

89

75

Koljka Scoria

IND

Hrvatska

04:51:13

90

105

Roberto Bačić

DSR Run & Fun

Croatia

04:51:13

91

74

Ketrin Velić

Olimpik Umag

Hrvatska

04:52:16

92

86

Marko Milevoj

Olimpik Umag

Hrvatska

04:52:16

93

66

Ivan Pauletić

DSR Run & Fun

Croatia

04:52:28

94

55

Gabi Gabelica

ZTŠ

Croatia

04:52:50

95

11

Gordan Deluka

Torpedo runners

Hrvatska

04:54:52

96

36

Barbara Kešmer

DSR Run & Fun

Croatia

04:54:52

97

77

Laura Jakovčić

AK Sljeme

Hrvatska

04:54:52

98

56

Ranko Grković

Trickeri

Hrvatska

04:55:11

99

47

Denis Brozić

Olimpik Umag

Hrvatska

05:08:12

100

65

Iva Nuić

Olimpik Umag

Hrvatska

05:08:12

101

15

Kristina Afrić

 

Hrvatska

05:18:10

102

27

Vedran Mohorovičić

 

Hrvatska

05:18:10

103

29

Vera Franc

OK Kapela, Zagreb

Hrvatska

05:19:35

104

119

Tamara Zeba

Torpedo Runners

Hrvatska

05:19:52

105

123

Valter Putinja

SD Trickeri

Hrvatska

05:19:52

106

58

Igor Vrataric

IND

Hrvatska

05:21:01

107

96

Mirjana Berač

OLIMPIK UMAG

Croatia

05:21:46

108

23

Primož Kosmač

 

Slovenija

05:22:40

109

59

Igor Reščič

šd 3 šport koper

slovenija

05:22:40

110

130

Vladimir Dobrivojević

   

05:29:30

111

137

Metka Pikl

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

05:33:35

112

139

Slobodanka Peran

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

05:33:35

113

22

Paola Ellero

Atletica Buja

Italy

05:36:03

114

16

Maja Filipović

Olimpik Umag

Hr

05:38:31

115

134

Jelena Rosandić

 

Slovenija

05:47:33

116

64

Mladen Živčić

 

Slovenija

05:47:33

117

72

Jasmina Vojniković

IND

Hrvatska

05:49:26

118

112

Sanja Bonaca

DSR Run & Fun

Croatia

06:13:29

119

101

Lado Krašovec

 

Slovenija

06:13:29

120

3

Alenka Kosmač

 

Slovenija

06:21:14

121

32

Ana Barać Dobran

DSR Run & Fun

Croatia

06:26:42

122

95

Mirjana Frantal Jadreško

 

Hrvatska

06:26:42

123

118

Suzana Sokač

DSR Run & Fun

Croatia

06:26:42

 

6

Ana Rumiha

Pokret Odmora

Croatia

DNF

 

13

Josipa Pavlovic

Torpedo runners

Hrvatska

DNF

 

26

Vanja Vukičević

Srk PULS

Croatia

DNF

 

31

Aleksandar Ćoso

DSR Run & Fun

Croatia

DNF

 

42

Dalibor Ukota

SRK PULS

HR

DNF

 

46

Dejan Buić

DSR Run & Fun

Croatia

DNF

 

57

Gordana Ostović

DSR Run & Fun

Croatia

DNF

 

62

Igor Ostović

IND

Hrvatska

DNF

 

70

Ivona Pierobon

 

Hrvatska

DNF

 

71

Jana Benvegnu Leban

Olimpik Umag

Hrvatska

DNF

 

80

Magda Romić

DSR Run & Fun

Croatia

DNF

 

91

Mauro Zohil

SRK Sutivanac

Hrvatska

DNF

 

113

Sanja Mitar Vlašić

DSR Run & Fun

Croatia

DNF

 

Sunny - muškarci/men
Pozicija Startni broj Ime i prezime Klub Država Rezultat

1

2

Andraz Hribar

Srk Puls

Slovenija

02:50:22

2

17

Matic Modic

TK Ljubljana

slovenia

02:53:42

3

100

Olda Janeček

Kolland Topsport Gaal

Austria

02:55:37

4

67

Ivan Diklić

Kaštelir

Hrvatska

02:59:52

5

18

Mauricio Krizmanic

TK Albona Trickeri

Hrvatska

03:07:01

6

19

Miha Škulj

 

Slovenija

03:08:59

7

63

Igor Rudan

Tiki Team

Hrvatska

03:09:45

8

97

Mitja Volčanšek

Istrski tovar

Slovenija

03:10:45

9

109

Samo Knafelj

 

Slovenia

03:11:22

10

94

Milan Budinski

NO

Hrvatska

03:12:51

11

143

Ervin Radulović

   

03:13:17

12

69

Ivan Kernjus

Tk Tar-Vabriga

HRV

03:13:32

13

125

VEDRAN DAKIĆ

X

HRVATSKA

03:13:36

14

8

Borko Zugan

SRK Rika

Hrvatska

03:13:56

15

5

Aleš Rijavec

MTB trail center Kočevje

SLO

03:14:18

16

52

edi sorgo

ISTRSKI TOVAR

Slovenija

03:16:49

17

39

Bruno Radić

Tk.DoPunteiNazad

Hrvatska

03:16:59

18

85

Marko Tomić

Olimpik Umag

Hrvatska

03:24:29

19

89

Martin Volk

 

Slovenija

03:26:09

20

20

Miroslav Maršanić

 

Hrvatska

03:26:20

21

9

Fabio Petrizzo

Atletica Buja

Italy

03:26:56

22

88

Martin Zidarić

SD Trickeri/SRK Rika

Hrvatska

03:27:14

23

50

Dino Dejak

VK ADRIACO POREČ

Hrvatska

03:28:52

24

25

Tomislav Klančnik

TKA

Slovenija

03:29:49

25

142

Nenad Ostojić

AK Jastreb 99

Hrvatska

03:30:48

26

10

Goran Poznanović

A. K. Plitvice

Hrvatska

03:32:09

27

81

Alex Đaković

SK Alba/SK Rika

Hrvatska

03:36:03

28

76

Kristijan Zrinić

SRK Alba

Croatia

03:39:50

29

103

Peter Macuh

Team Grmada

Slovenija

03:40:20

30

37

Bernard Perković

DSR Run & Fun

Croatia

03:41:55

31

68

Ivan Banković

Srk Puls

Hrvatska

03:43:13

32

24

Ritter Markus

 

Austria

03:44:13

33

110

Sanel Hrvatin

DSR Run & Fun

Croatia

03:44:50

34

116

Siniša Ivanković

DSR Run & Fun

Croatia

03:45:23

35

73

Josip Pavlin

IND

Hrvatska

03:45:39

36

54

Florijan Ban

SRK RIKA

Hrvatska

03:50:38

37

53

Emir Jakupović

JAKI Labrador team

Croatia

03:53:53

38

38

Bojan Kramar

KGT Papež

Slovenija

03:56:13

39

49

Denis Krizmanić

Individual

Hrvatska

03:57:12

40

129

Vladimir Ljubešić

Srk Puls

Hrvatska

03:57:34

41

34

Andrej Bergant

 

Slovenija

03:58:20

42

108

Rok Zupančič

 

Slovenija

03:59:55

43

114

Saša Čabaravdić

DSR Run & Fun

Croatia

04:01:27

44

35

Andrej Ograjenšek

 

Slovenia

04:02:39

45

107

Roberto Basiaco

Olimpik Umag

Hrvatska

04:06:00

46

78

Luka Škropeta

Olimpik Run

Hrvatska

04:07:45

47

45

Dean Novosel

Olimpik umag

Hrvatska

04:07:46

48

120

Tomislav Spanjol

TK DoPunteiNazad

Hrvatska

04:08:23

49

102

Patrik Gortan

Ind

Hrvatska

04:08:32

50

7

Andrej Zaman

ŠD Tekači Vipavske doline

Slovenija

04:08:38

51

104

Robert Flegar

TK Pula

Hrvatska

04:08:53

52

121

Toni Drandić

 

Hrvatska

04:09:45

53

133

Marko Nuić

Olimpik Umag

Hrvatska

04:13:13

54

83

Mario Vurnek

Atletski klub Plitvice

Hrvatska

04:13:43

55

60

Igor Prenz

DSR Run & Fun

Croatia

04:17:13

56

61

Igor Fabris

ind

Hrvatska

04:17:14

57

124

Vedran Kovačić

 

Croatia

04:17:17

58

43

Dalibor Fućak

Gtt

hrvatska

04:18:58

59

30

Vjekoslav Ivandija

Ind

Hrvatska

04:19:10

60

106

Roberto Špelić

Olimpik Umag

Hrvatska

04:20:58

61

128

Viliam Gašparini

DSR Run & Fun

Croatia

04:23:11

62

117

Stanko Razbojnikov

DSR Run & Fun

Croatia

04:24:29

63

44

Damir Blašković

DSR Run & Fun

Croatia

04:24:52

64

98

Neven Mijanović

Olimpik Umag

Hrvatska

04:25:36

65

87

Marko Novak

Ultra trail Ribnica

Slovenija

04:25:59

66

48

Denis Drandić

DSR Run & Fun

Croatia

04:32:42

67

28

Veljano Brnobič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

04:32:48

68

79

Luka Španjol

 

Croatia

04:39:46

69

84

Marko Mataija Valh

OLIMPIK UMAG

Hrvatska

04:43:19

70

131

Bogdan Kozina

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

04:45:14

71

21

Nikola Zidaric

 

Croatia

04:45:55

72

105

Roberto Bačić

DSR Run & Fun

Croatia

04:51:13

73

86

Marko Milevoj

Olimpik Umag

Hrvatska

04:52:16

74

66

Ivan Pauletić

DSR Run & Fun

Croatia

04:52:28

75

11

Gordan Deluka

Torpedo runners

Hrvatska

04:54:52

76

56

Ranko Grković

Trickeri

Hrvatska

04:55:11

77

47

Denis Brozić

Olimpik Umag

Hrvatska

05:08:12

78

27

Vedran Mohorovičić

 

Hrvatska

05:18:10

79

123

Valter Putinja

SD Trickeri

Hrvatska

05:19:52

80

58

Igor Vrataric

IND

Hrvatska

05:21:01

81

23

Primož Kosmač

 

Slovenija

05:22:40

82

59

Igor Reščič

šd 3 šport koper

slovenija

05:22:40

83

130

Vladimir Dobrivojević

   

05:29:30

84

64

Mladen Živčić

 

Slovenija

05:47:33

85

101

Lado Krašovec

 

Slovenija

06:13:29

 

Sunny - žene/women

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

111

Sanja Vebster

Tekaška skupina Jesenice

Slovenia

03:45:23

2

51

Draga Žbontar

Tekaška skupina Jesenice

Slovenija

03:51:14

3

82

Marina Rotar

Olimpik Umag

Hrvatska

03:56:58

4

93

MICHELA BIACCA

ASD G.S. SAN GIACOMO

ITALY

04:03:20

5

33

Ana Benčić

Olimpik Umag

Hrvatska

04:17:16

6

132

Nataša Rogić Jukopila

SRK Alba

Hrvatska

04:17:17

7

12

Ivana Ivandija

Ind

Hrvatska

04:19:10

8

136

Bogdana Krašovec

 

Slovenija

04:24:07

9

126

Vedrana Maršić

SRK PULS

Hrvatska

04:25:36

10

99

Nuša Jelenc

Tekaška skupina Jesenice

Slovenija

04:26:19

11

122

Urška Robnik

IPA KLUB LJUBLJANA

Slovenina

04:26:19

12

127

Vesna Vareško

DSR Run & Fun

Croatia

04:28:04

13

92

Melanie Edlinger

pewag racing team

Austria

04:28:07

14

90

Maša Jerin

DSR Run & Fun

Croatia

04:32:42

15

41

Cristina Vojić Krajcar

Olimpic running team Umag

Hrvatska

04:36:18

16

115

Saša Rot Zankola

Olimpik Umag

Hrvatska

04:36:18

17

14

Karla Oblak

Nuvola

slovenia

04:51:08

18

75

Koljka Scoria

IND

Hrvatska

04:51:13

19

74

Ketrin Velić

Olimpik Umag

Hrvatska

04:52:16

20

55

Gabi Gabelica

ZTŠ

Croatia

04:52:50

21

36

Barbara Kešmer

DSR Run & Fun

Croatia

04:54:52

22

77

Laura Jakovčić

AK Sljeme

Hrvatska

04:54:52

23

65

Iva Nuić

Olimpik Umag

Hrvatska

05:08:12

24

15

Kristina Afrić

 

Hrvatska

05:18:10

25

29

Vera Franc

OK Kapela, Zagreb

Hrvatska

05:19:35

26

119

Tamara Zeba

Torpedo Runners

Hrvatska

05:19:52

27

96

Mirjana Berač

OLIMPIK UMAG

Croatia

05:21:46

28

137

Metka Pikl

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

05:33:35

29

139

Slobodanka Peran

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

05:33:35

30

22

Paola Ellero

Atletica Buja

Italy

05:36:03

31

16

Maja Filipović

Olimpik Umag

Hr

05:38:31

32

134

Jelena Rosandić

 

Slovenija

05:47:33

33

72

Jasmina Vojniković

IND

Hrvatska

05:49:26

34

112

Sanja Bonaca

DSR Run & Fun

Croatia

06:13:29

35

3

Alenka Kosmač

 

Slovenija

06:21:14

36

32

Ana Barać Dobran

DSR Run & Fun

Croatia

06:26:42

37

95

Mirjana Frantal Jadreško

 

Hrvatska

06:26:42

38

118

Suzana Sokač

DSR Run & Fun

Croatia

06:26:42

 

Fun&Run

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

245

Mark Bogataj

 

Slovenia

00:43:30

2

238

Luka Skocaj

sd 3 sport

Slovenija

00:49:38

3

229

Ivica Sinčić

Kaštelir

Hrvatska

00:49:48

4

246

Marko Meštrović

Olimpik Umag

Croatia

00:50:37

5

240

Luka Kolarić

 

Hrvatska

00:50:40

6

274

Tajda Bogataj

 

Slovenia

00:51:03

7

239

Luka Kučerka

/

HRVATSKA

00:51:54

8

235

Alessandro Plaino

jalmicco corse

italy

00:54:35

9

218

Lorella Visintin

Teenagers

Italiy

00:59:27

10

268

Cristina Giusto

asd triathlon lignano sabbiado

italy

01:00:30

11

205

Saimon Grudi

 

Hrvatska

01:00:56

12

266

piero moscarda

 

vodnjan-galižana

01:01:21

13

206

Bojan Felež

sd 3 sport

Slovenija

01:02:01

14

213

Denny Mmoscarda

fitness You

croatia

01:02:07

15

214

Dijana Rabar

SD Trickeri

Hrvatska

01:03:15

16

219

Ekaterina Tonačeva

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:03:16

17

263

Petra Ritter

 

Austria

01:03:33

18

284

Višnja Bukovac

BK Novigrad

Hrvatska

01:03:43

19

278

Christian Arnoldo

 

Italy

01:04:03

20

233

Lara Kocjancic

 

Italy

01:04:11

21

282

Tomaž Mlekuž

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:04:19

22

230

Janko Bulović

 

Hrvatska

01:04:37

23

286

Zvonimir Marić

adidas runners

Croatia

01:04:40

24

203

Andrej Frank

sd 3 sport

Slovenija

01:04:45

25

212

Denis Bukovac

BK Novigrad

Hrvatska

01:04:55

26

209

Danijel Kliba

Rekreativac

Hrvatska

01:05:20

27

216

Dražen Tomić

IND

Hrvatska

01:05:37

28

255

Nataša Šip

 

Slovenia

01:07:01

29

258

Nikola Ivošević

 

Croatia

01:07:45

30

244

Marina Cetina

 

Hrvatska

01:08:05

31

208

Damir Popović

 

Hrvatska

01:09:44

32

215

Doris Bilić

 

Hrvatska

01:10:20

33

227

Žuža Gotesman

DSR Run & Fun

Croatia

01:10:50

34

200

Alen Cigić

DSR Run & Fun

Croatia

01:10:50

35

210

Davor Raunić

DSR Run & Fun

Croatia

01:10:50

36

251

Mima Valić

DSR Run & Fun

Croatia

01:10:50

37

260

Orijeta Marić

DSR Run & Fun

Croatia

01:10:50

38

262

Patricija Kožljan-Cigić

DSR Run & Fun

Croatia

01:10:50

39

241

Luka Miloš

VK ADRIACO

Hrvatska

01:11:08

40

259

Nina Pahović

VK Adriaco

Hrvatska

01:11:09

41

242

Maja Kodra

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:11:33

42

226

Irena Homar Macuh

Team Grmada

Slovenia

01:11:38

43

222

Gianni Miglioranza

 

Slovenia

01:12:39

44

236

Lolita Mavrič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:13:23

45

223

Goran Kešmer

Dsr Run& fun

Hrvatska

01:14:44

46

217

Dunja Leka Brozić

 

Croatia

01:14:45

47

228

Irena Kodra

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:14:45

48

231

Jasna Pokrajac Ivošević

 

Croatia

01:14:46

49

280

Tisa Ćus Kovačić

 

Croatia

01:14:49

50

270

Sanja Zupančič

 

Slovenija

01:16:32

51

202

Andrej Bogataj

 

Slovenia

01:18:18

52

204

Andreja Bogataj

 

Slovenia

01:18:18

53

275

Tamara Iharos

-

Hrvatska

01:18:18

54

224

Gordan Golja

-

Hrvatska

01:19:13

55

211

Dean Hrelja

 

Hrvatska

01:19:53

56

281

Luka Gergeta

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:21:34

57

249

Mihaela Tepšić

 

Hrvatska

01:22:00

58

221

Ena Mađarić

 

Hrvatska

01:22:01

59

254

Nada Kaštelan

 

Hrvatska

01:22:45

60

269

Sandra Ališić

DSR Run & Fun

Croatia

01:23:02

61

267

Robert Perčević

 

Hrvatska

01:25:05

62

279

Tea Vujčić

 

Hrvatska

01:25:23

63

201

Ana Braškić

individualno

Hrvatska

01:26:02

64

207

Bojana Štrukelj

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:26:14

65

247

Mateja Ostrouška

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:26:14

66

252

Mirjana Ivančič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:26:14

67

257

Nelly Robežnik

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:26:14

68

264

Petra Išić

Ind.

Hrvatska

01:35:34

69

277

Tatjana Mlekuž

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:39:06

70

261

Orjana Ugrin

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:39:07

71

253

Mojca Tavčar-Benčić

DSR Run & Fun

Croatia

01:47:55

72

250

Milena Jović

DSR Run & Fun

Croatia

02:21:15

73

243

Majda Jukić

Klub 50 + Pula

Hrvatska

02:34:32

74

272

Slavica Maršić

Pedeset plus

Hrvatska

02:34:32

75

285

Vlasta Popić

Pedeset plus

Hrvatska

02:34:32

 

220

Elio Morelato

Ind.

Hrvatska

DNF

 

225

Ingrid Kalčić

DSR Run & Fun

Croatia

DNF

 

232

Johanna Dütsch

 

Dütschland

DNF

 

234

Kristijan Vučković

Ind

Hrvatska

DNF

 

237

Lorela Dobrinja

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

DNF

 

248

Matjaž Štefan

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

DNF

 

256

Nataša Dragaš

DSR Run & Fun

Croatia

DNF

 

265

Petra Vukoša

Ind

Hrvatska

DNF

 

271

Saša Cvitan

individualno

Hrvatska

DNF

 

273

Sofija Štefan

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

DNF

 

276

Tanja Fabris

DSR Run & Fun

Croatia

DNF

 

283

Vesna Janko Radovan

SD Trickeri

Hrvatska

DNF

 

Rezultati Fun&Run - muškarci/men

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

245

Mark Bogataj

 

Slovenia

00:43:30

2

238

Luka Skocaj

sd 3 sport

Slovenija

00:49:38

3

229

Ivica Sinčić

Kaštelir

Hrvatska

00:49:48

4

246

Marko Meštrović

Olimpik Umag

Croatia

00:50:37

5

240

Luka Kolarić

 

Hrvatska

00:50:40

6

239

Luka Kučerka

/

HRVATSKA

00:51:54

7

235

Alessandro Plaino

jalmicco corse

italy

00:54:35

8

205

Saimon Grudi

 

Hrvatska

01:00:56

9

266

piero moscarda

 

vodnjan-galižana

01:01:21

10

206

Bojan Felež

sd 3 sport

Slovenija

01:02:01

11

213

Denny Mmoscarda

fitness You

croatia

01:02:07

12

278

Christian Arnoldo

 

Italy

01:04:03

13

282

Tomaž Mlekuž

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:04:19

14

230

Janko Bulović

 

Hrvatska

01:04:37

15

286

Zvonimir Marić

adidas runners

Croatia

01:04:40

16

203

Andrej Frank

sd 3 sport

Slovenija

01:04:45

17

212

Denis Bukovac

BK Novigrad

Hrvatska

01:04:55

18

209

Danijel Kliba

Rekreativac

Hrvatska

01:05:20

19

216

Dražen Tomić

IND

Hrvatska

01:05:37

20

258

Nikola Ivošević

 

Croatia

01:07:45

21

208

Damir Popović

 

Hrvatska

01:09:44

22

200

Alen Cigić

DSR Run & Fun

Croatia

01:10:50

23

210

Davor Raunić

DSR Run & Fun

Croatia

01:10:50

24

241

Luka Miloš

VK ADRIACO

Hrvatska

01:11:08

25

222

Gianni Miglioranza

 

Slovenia

01:12:39

26

223

Goran Kešmer

Dsr Run& fun

Hrvatska

01:14:44

27

202

Andrej Bogataj

 

Slovenia

01:18:18

28

224

Gordan Golja

-

Hrvatska

01:19:13

29

211

Dean Hrelja

 

Hrvatska

01:19:53

30

281

Luka Gergeta

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:21:34

31

267

Robert Perčević

 

Hrvatska

01:25:05

 

Rezultati Fun&Run - žene/women

Pozicija

Startni broj

Ime i prezime

Klub

Država

Rezultat

1

274

Tajda Bogataj

 

Slovenia

00:51:03

2

218

Lorella Visintin

Teenagers

Italiy

00:59:27

3

268

Cristina Giusto

asd triathlon lignano sabbiado

italy

01:00:30

4

214

Dijana Rabar

SD Trickeri

Hrvatska

01:03:15

5

219

Ekaterina Tonačeva

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:03:16

6

263

Petra Ritter

 

Austria

01:03:33

7

284

Višnja Bukovac

BK Novigrad

Hrvatska

01:03:43

8

233

Lara Kocjancic

 

Italy

01:04:11

9

255

Nataša Šip

 

Slovenia

01:07:01

10

244

Marina Cetina

 

Hrvatska

01:08:05

11

215

Doris Bilić

 

Hrvatska

01:10:20

12

227

Žuža Gotesman

DSR Run & Fun

Croatia

01:10:50

13

251

Mima Valić

DSR Run & Fun

Croatia

01:10:50

14

260

Orijeta Marić

DSR Run & Fun

Croatia

01:10:50

15

262

Patricija Kožljan-Cigić

DSR Run & Fun

Croatia

01:10:50

16

259

Nina Pahović

VK Adriaco

Hrvatska

01:11:09

17

242

Maja Kodra

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:11:33

18

226

Irena Homar Macuh

Team Grmada

Slovenia

01:11:38

19

236

Lolita Mavrič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:13:23

20

217

Dunja Leka Brozić

 

Croatia

01:14:45

21

228

Irena Kodra

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:14:45

22

231

Jasna Pokrajac Ivošević

 

Croatia

01:14:46

23

280

Tisa Ćus Kovačić

 

Croatia

01:14:49

24

270

Sanja Zupančič

 

Slovenija

01:16:32

25

204

Andreja Bogataj

 

Slovenia

01:18:18

26

275

Tamara Iharos

-

Hrvatska

01:18:18

27

249

Mihaela Tepšić

 

Hrvatska

01:22:00

28

221

Ena Mađarić

 

Hrvatska

01:22:01

29

254

Nada Kaštelan

 

Hrvatska

01:22:45

30

269

Sandra Ališić

DSR Run & Fun

Croatia

01:23:02

31

279

Tea Vujčić

 

Hrvatska

01:25:23

32

201

Ana Braškić

individualno

Hrvatska

01:26:02

33

207

Bojana Štrukelj

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:26:14

34

247

Mateja Ostrouška

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:26:14

35

252

Mirjana Ivančič

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:26:14

36

257

Nelly Robežnik

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:26:14

37

264

Petra Išić

Ind.

Hrvatska

01:35:34

38

277

Tatjana Mlekuž

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:39:06

39

261

Orjana Ugrin

ŠD TEKAČI Z OBALE

Slovenija

01:39:07

40

253

Mojca Tavčar-Benčić

DSR Run & Fun

Croatia

01:47:55

41

250

Milena Jović

DSR Run & Fun

Croatia

02:21:15

42

243

Majda Jukić

Klub 50 + Pula

Hrvatska

02:34:32

43

272

Slavica Maršić

Pedeset plus

Hrvatska

02:34:32

44

285

Vlasta Popić

Pedeset plus

Hrvatska

02:34:32