Ultra

Ime i prezime prvog trkača Ime i prezime drugog trkačaKlubDržava
1 Sandi Milohanic Nikola RadicCroatia
2 Marco Colombo Flavio MichelonNirvana VerdeItaly
3 ŽIga Zaplotnik Barbara NovakNaviterra.siSlovenia
4 Tomaž Cankar Klemen UdovičPustolovec RAJDSlovenia
5 Marco Ponteri Alessio ManfrinNirvana VerdeItaly
6 Matija Marić Goran MileusnićŠpanskoCroatia
7 Valter Foški Mojca FoškiOK PolarisSlovenia
8 Rafko Atelšek Dušan PetrovičPustolovec RajdSlovenia
9 Andrej Bergant Rok ZupančičSlovenia
10 Igor Dorotić Ana RumihaSRK AlbaCroatia
11 Barbara Jolič Jure ZmrzlikarPustolovec RajdSlovenia
12 Andrea Masiero Roberta PeronT41 Marostica TriathlonItaly
13 Primož Verbič Blaž UrbanijaŠD KettlebellsSlovenia
14 Irene Pozzebon Mario RuggieroNirvana RaidItaly
15 Marko Dudić Mitja KelemenOK Slovenj GradecSlovenia
16 Emiliano Corona Andrea VillaGS PavioneItaly
17 Hrvoje Mislović Ivan LovrićCroatia
18 Ivan Gveric Vedran BerkovicOK KapelaCroatia
19 ALAN BUHIN RENATA BATURBk CiklusCroatia
20 Max Cusini Federica NegriItaly
21 Alessandro Crotti Danilo ClivioFree AnimalsItaly
22 Paula Vrdoljak Davorin ŠindlerOutdoors peopleCroatia
23 ivan penavić aljoša parotatCroatia
24 Kristijan Zrinić Rozana VeselicaAdrenalina PulaCroatia

Light

Ime i prezime prvog trkača Ime i prezime drugog trkačaKlubDržava
1 Jaka Kirn Jernej ZdešarJ&JSlovenia
2 Ana Čikoš Matija SambolCroatia
3 Marijo Čičak Ivan MasnjakCroatia
4 Blaz Grgic Blaz AlicSlovenia
5 Ana Jurcan Kristina PunišCroatia
6 Aleš Rink Barbara RinkPustolovecRajdSlovenia
7 Maja Dordevic Rajko CelovicCroatia
8 Kristina Ljevar Vanja VukičevićSrk AlbaCroatia
9 Gregor Zupan Blaž KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia
10 SIMON KRAMPAČ KLEMEN KOTNIKSlovenia
11 Filip Ferenčić Toni ZovićCroatia
12 ELVIS KALČIĆ MARIJA KALČIĆsdrj pustolovciBurma
13 Sandi Bažon Ivan KišićCroatia
14 Sunčica Hermansson Karolina PopovskiCroatia
15 ALBERTINO PARNIGOTTO FRANCESCA GUARATOA.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZAItaly
16 MARCO BRANDOLESE ALBERTO ALBARELLOA.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZAItaly
17 Teo Prodan Romano ŠćulacSRD UzbrdicaCroatia
18 Ivica Šuran Christian SantalezaCroatia
19 Zvonimira Milevčić Tajana ŠpoljarecAK SljemeCroatia
20 Maj Soklič Franci SokličPustolovec RAJDSlovenia
21 Luka Filetin Ines KosOK KapelaCroatia
22 Davor Loštrek Aleš veseličPustolovec RajdSlovenia
23 Peter Tušar Nataša MlakarOK AzimutSlovenia
24 PAOLO ZGRABLIĆ DINO VODOPIJACroatia
25 Sandro Ljubičić Aleksandar KilibardaCroatia
26 Jan Ažbe Gabrovšek David OblakSlovenia
27 Borko Zugan Jana ZuganSrk RikaCroatia
28 Sanja Antolčić Goran OsojničkiCroatia
29 Ana Sandrić Denis MirkovićCroatia
30 Ivan Babić Alan AlagićCroatia
31 Mark Agovič GašperŠTD LENUH.siSlovenia
32 Sandi Mašinović Nebojša MickovSRK PulsCroatia
33 Išić Petra Igor PrenzDSR Run and FunCroatia
34 Vedran Dakić Tamara ZebaSRK RikaCroatia
35 Danijel Moretti Kristijan DragobratovićSrk PulsCroatia
36 Ervin Radulović Ivan KajfešNacho VidalCroatia
37 Robert Miletić Katarina IvićCroatia

Challenger

Ime i prezimeKlubDržava
1 Natali PilatCroatia
2 Siniša PamićCroatia
3 Vanja VukičevićSrk PulsCroatia
4 Gregor ZupanOrientacijski klub KomendaSlovenia
5 Blaž KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia
6 Marco PonteriNirvana RaidItaly
7 Barbara JoličPustolovec RajdSlovenia
8 Jure ZmrzlikarPustolovec RajdSlovenia
9 Alena TatarevićVeslacki klub MedulinCroatia
10 Lara Jurčić-MatoševićRun & FunCroatia
11 Ana ŠarčevićTK Semper Magis/Pico del TeideCroatia
12 Ivan MilovanTK Semper Magis/Pico del TeideCroatia
13 Dragan BrečevićCroatia
14 Valentino FlegoInd.Croatia
15 Sandra MartinovićBosonogo društvo za sportsku umjetnostCroatia
16 Andrea VillaNirvana VerdeItaly
17 Emiliano CoronaGS PavioneItaly
18 Mario RuggieroNirvana RaidItaly
19 Martin Abramović AK KvarnerCroatia
20 Irene PozzebonNirvana RaidItaly
21 Sunčica HermanssonCroatia
22 Karolina PopovskiCroatia
23 Damir GrižančićekserkaCroatia
24 Martin ZidarićSRK Rika / Nu3sportCroatia
25 David MatkovićUdruga FotovunCroatia
26 Dalibor Ukotasrk PulsCroatia
27 Barbara RudanCroatia
28 Igor RudanCroatia
29 Robert MarinackibnrCroatia
30 Nives MarinackibnrCroatia
31 Ivana BelobrajićCroatia
32 Luka FiletinOK KapelaCroatia
33 Ines KosOK KapelaCroatia
34 Dalibor FućakgttCroatia
35 Dejan BuićDSR "Run&Fun"Croatia
36 Roberto BačičDSR Run&FUNCroatia
37 Bojana Alavuk PustijanacDSR Run&FunCroatia
38 Luka MorelatoVK Adriaco PorečCroatia
39 Marin MatejčićSD TrickeriCroatia
40 Vanja FestićDSR "Run&Fun" / PD Glas IstreCroatia
41 Ana BačićDSR "Run&Fun" / PD Glas IstreCroatia
42 Damir BlaškovićDSR Run&FunCroatia
43 Ivan PauletićDSR Run & FunCroatia
44 Žuža GotesmanDSRRun&FunCroatia
45 Ronald LadavacCroatia
46 Dalibor BastijančićBK AXACroatia
47 Vedran VitasovićBk AxaCroatia
48 Nina GrabrovicIndCroatia
49 Igor CvekIndCroatia
50 Ivan SlukanSlukićiCroatia
51 Iva FlahDsr Run&FunCroatia
52 Vozila RaulK. I. D. S.Croatia
53 Prelac MateoCroatia
54 Jelena RosandićSuper nonićiCroatia
55 Mladen ŽivčićSuper nonićiSlovenia
56 Branko TomisicSRK SutivanacDjibouti
57 David IvaninićCroatia
58 Nino BelacCroatia
59 Dean GalovicSRK Alba, pd.knezgradCroatia
60 Paolo BonasCroatia
61 Damir BonacaIndCroatia
62 Vanja ModrušanIndCroatia
63 Vesna VareškoDSR Run &FunCroatia
64 Elvis PincinCroatia
65 Borko ZuganSrk RikaCroatia
66 Mohorovičić VedranPower teamCroatia
67 ANA TOMAZINCroatia
68 Igor PrenzDSR Run and FunCroatia
69 Tea RakarShepavciCroatia
70 Ronald JurcanShepavciCroatia
71 Andrej VadljaSrk AlbaCroatia
72 Denis KrizmanicSRK AlbaCroatia
73 Josip PavlinSRK PulsCroatia
74 SANJA BRENKOCroatia
75 Tamara RavnakŠD MaksimSlovenia
76 Rolando RavnakŠD MaksimSlovenia
77 Andrej SatončićDSRRun&FunCroatia
78 Kristina LjevarSrk AlbaCroatia
79 Igor ČopindCroatia
80 Prelac BratislavCroatia
81 Jakov ŠuranIND4LIFECroatia
82 Siniša Ramić3TrekeraCroatia
83 Marijan PaulišićCroatia
84 Mirjana BeračOLIMPIK UMAGCroatia
85 Max CusiniNirvana VerdeItaly
86 Damir DubrovicCroatia

Fun & Run

Ime i prezimeKlubDržava
1 Ivan LadavacVK ADRIACO POREČCroatia
2 Nina PahovićVK ADRIACOCroatia
3 Kosjenka MikulčićVK Adriaco PorečCroatia
4 Denis BabićVK Adriaco PorečCroatia
5 Sara OvukaCroatia
6 Neike KellerCroatia
7 Romana ZupanOK KomendaSlovenia
8 Tilen ZupanOK KomendaSlovenia
9 Irena Hacin KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia
10 Anže KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia
11 Brina KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenia
12 željko paljarCroatia
13 igrana paljarCroatia
14 Maksimilian KorotajCroatia
15 Kristijan DujmovićCroatia
16 Dijana RabarSDTrickeriCroatia
17 Vesna Janko RadovanCroatia
18 Elio MorelatoCroatia
19 Irena Scrignar Croatia
20 Petra IšićCroatia
21 Lino ČopindCroatia
22 Vedran ČopindCroatia
23 Grga ŠtimacindCroatia
24 Matea SelimovićCroatia
25 Tamara SelimovićCroatia
 

Family run

Ime i prezime djetataIme i prezime roditeljaKlubDržava
1 Anita Ruggiero Emanuela TitoliNirvana RaidItaly
2 Ines Ruggiero Emanuela TitoliNirvana RaidItaly
3 Enea Ruggiero Emanuela TitoliNirvana RaidItaly
4 Luka Košeto Sandra Košeto Ak Maximvs Poreč Croatia
5 David Košeto Marjan Košeto Ak Maximvs Poreč Croatia
6 Ante, Josip, Toma Ivan SlukanSlukićiCroatia
7 Matteo Colombo Marco ColomboNirvana RaidItaly
8 JURAJ ĆUS ANDREA ĆUSCroatia